Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці намагалися об’єднати комуністів та націоналістів. Хто розхитує місто ?

Андрій Рубан 14 липня 2016 12:54 699 0

Пропозицію створити Раду громадських об’єднань учасників АТО, учасників бойових дій, ветеранів війни, інвалідів війни, ветеранів ЗСУ, УМВС, СБУ та волонтерів при міському голові м. Кременчука не підтримали.

Представники цих громадських об’єднань сьогодні зібралися на спільній нараді на чолі з секретарем міської ради Юрієм Гриценком. 
Перше з трьох питань було надскладним.

Начальник департаменту праці та соціального захисту населення, який опікується нині і учасниками АТО та переселенцями, Володимир Поляков оголосив присутнім пропозицію від громадських об’єднань об’єднати всіх в одну раду, яка б вирішувала загальні технічні та організаційні питання, якими займаються усі вищезазначені організації. 

“Оскільки армія наразі більш-менш забезпечена майже на 90%, нам усім необхідно переключатися і на роботу у місто. Звісно, треба й надалі допомагати бійцям, там, де цього потребують, але і у місті Кременчуці працювати на позитив. Для цього можна об’єднатися і доповнювати один одного у важкий для країни час”, - зазначив Володимир Поляков.

Натомість почалося активне обговорення серед учасників зборів. Тут не обійшлося без звинувачень та чвар.

“За рахунок нас влада хоче підняти свій авторитет”, “Ви хочете об’єднати комуністів та націоналістів”, “Тут зібралися люди з різним діаметральним мисленням, з різними політичними уподобаннями”, “З навиками буже важко, мій дід воював проти бандерівців”, “Нациків організувати в одну раду, а афганців та ветеранів Другої світової війни в іншу”…

Загалом подібних висловлювань було чимало, тому узгоджувати положення запропонованої ради не стали. Натомість таки домовилися хоч і не створювати ніякої нової організації, щоб ніхто не перетягував ковдру на себе, все ж таки збиратися разом та обговорювати болючі питання, а координувати таку роботу довірили тому ж таки секретарю міської ради Юрію Гриценку.

“Загалом ми сьогодні більш-менш толерантно поговорили, але все ж таки треба бути більш стриманими у висловлюваннях”, - підсумував Юрій Гриценко.  

По обговорення цього питання перейшли до інших. Хоча деякі учасникі зборів залишилися незадоволеними від такої зустрічі і говорять, що то місцева влада розхитує човна, аби зіткнути активних людей у протистояння, замість того, щоб направити їхню роботу на конструктив, кожен у своєму напрямку. Чи це так, покаже час, а наразі добре, що хоч не побилися.
 

 

Теги: 2760

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 925 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1635 0