Новини з 1996 року

У Кременчуці ініціюють нове підвищення вартості проїзду у маршрутках й в тролейбусах

Олександр Курилов 14 квітня 2016 12:56 1015 0

Що вимагають?

Директори кременчуцьких маршрутів, які всі є орендарями автобусів,  виходять у світ з нової ініціативою  - підвищити вдвічі вартість проїзду у маршрутних таксі, які працюють у звичайному режимі й перевозять пенсіонерів за вартістю проїзду в дві гривні.

Нова ціна, яка пропонується, – 4 гривні.

З такою ініціативою до міськвиконкому звернувся товариш нашого міського голови Віталія Малецького й керівник приватного ТОВ «Союзавтоекспрес» Костянтин Мирошниченко.

Пояснення перевізника щодо майбутнього подорожчання – мова  про збільшення вартості запасних частин, пального й таке інше.

Слід додати, що з такою ініціативою до міської влади - підвищити вартість проїзду у маршрутних таксі зі звичайним режимом роботи - вийшов поки що один директор маршруту.

Інші – директори маршрутів № 20, 17, 28… як можна зрозуміти, таку ініціативу підтримають у найближчі дні.

Про що слід додати – за запропонованим, у Кременчуці не буде звичайного режиму руху маршрутних таксі взагалі.

І що міркують?

Це друга частина з цієї теми й за тим, що відомо, – чиновники міськвиконкому не погодяться на таку ініціативу з подорожчання проїзду у маршрутних таксі зі звичайним режимом.

Своє обґрунтування  – як-то неправильні розрахунки, помилки в документах перевізників…  у мерії ще оприлюднять, але зрозуміло, що насправді причина зовсім інша.

Вона ж у тому, що мешканців міста очікує зовсім інше й це буде єдиний випадок, коли директорам маршрутів у їхньому проханні відмовлять. Відмовлять лише тому, що у міськвиконкомі заплановано провести восени зовсім інше подорожчання проїзду – вже в тролейбусах, яке буде викликано подорожчанням електроенергії з 1 вересня.

Одночасне ж подорожчання проїзду для кременчужан у маршрутних таксі й тролейбусах громадяни сприймуть погано. Тож у людей буде щось одне.  

За тим, що відомо, сьогодні Кременчуцьке тролейбусне управління сплачує за електроенергію 400-450 тисяч гривень щомісяця.

З 1 вересня сума оплати за електроенергію для КП «КТУ» зросте на 30 відсотків і погашати цю різницю з міського бюджету наші чиновники не будуть. Ці додаткові витрати перекладуть у вигляді подорожчання на плечі пасажирів.

Який він наш проїзд?

Це останнє, про що слід додати.  Про те, як їхати нашими маршрутками, читачі знають і самі. Скільки коштує проїзд з колесами в салоні й на поламаних сидіннях – не таємниця.

Але мова про наступне – проїзд у нашому місті монополізований і поділений між своїми.

Через це міський голова Кременчука Малецький відмовляє мешканцям у петиції щодо прозорого перерахунку вартості проїзду.

Також саме через це проїзд у маршрутках інших міст України дешевший, ніж у нашому місті.

Чи можна виправити ситуацію й зробити все, як це має бути? Відповідь на це запитання – зробити можна все. Однак не з нашим міськвиконкомом і не з нашими чиновниками. Для такого спочатку потрібна прозорість дій міської влади, а цього у Кременчуці немає.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0