Новини з 1996 року

У кременчужан забиратимуть житло через сім'ю депутата Ульянова, яка наживається на тарифах?

Марина Баніт 18 червня 2018 14:12 4644 0

Поки дружина депутата Кременчуцької міської ради збагачується на підвищенні цін на послуги КП «Теплоенерго», кременчужани не знають, як врятуватися від ненажерливої міської влади.

Щоб не забирали житло, просять дозволити їм відключатися від теплопостачання.

Усі пам’ятають, як "Теплоенерго" підвищило тарифи на послуги теплопостачання, а дозволив це міськвиконком. Причому кількаразові голосування за скасування цього рішення провалилися з благословіння депутатів.

І ось уже стало відомо про те, що недарма так відстоював міський голова,  його радник Руслан Ульянов та деякі інші депутати це підвищення. Все просто – вони в долі.

Читайте також: Кременчужан назвав радикалами, а мера - "незнайкою". Як Ульянов тарифи "Теплоенерго" в суді захищав

А мова тут про вже оприлюднене розслідування «Кремінь.Антикор» про те, що гроші кременчужан ідуть у кишеню дружини Руслана Ульянова, а по суті - в його. Щоб дізнатися про ці суми, активістам довелося подавати в суд і півроку чекати примусового оприлюднення цифр.

Довідково: Руслан Ульянов - радник мера з юридичних питань, він же - голова депутатської комісії із земельних та екологічних питань. Його дружина - Юлія Ульянова. Подружжя має юридичну фірму "Адвокатська контора Ульянова".

Та все ж активістам довелося знайти взаємозв’язок між підвищенням цін на теплопостачання і зацікавленістю мера й голосуванням депутатів за підвищення тарифів лише на одному прикладі. Що спонукає інших депутатів підтримувати підвищення тарифів - ще треба дізнатися.

Читайте також: Через фіктивні тарифи. Проти «Теплоенерго» відкрито кримінальне провадження – Медведовський. Фото

Тож, зрозумівши, що міська влада не те, що не захищає інтереси громади, але зацікавлена матеріально в підвищенні тарифів, кременчужани шукають вихід із ситуації в обхід ненаситних обранців. Блокування трибуни в міській раді та голосування результату не дало.

Так депутат Оксана Піддубна пропонує як варіант виходу зі скрутної ситуації – дозволяти відключення абонентів від опалення. Бо вартість його за місяць  часом перевищує  дохід людини або навіть сім’ї.

«ДО УВАГИ КРЕМЕНЧУЖАН!
ПРО НАСЛІДКИ ЗА НЕСПЛАТУ ЗА ПОСЛУГУ ОПАЛЕННЯ!

Що робитиме влада з мешканцями, які НЕ ЗМОЖУТЬ СПЛАЧУВАТИ за послугу опалення? Адже її (цю послугу) не можна відключити за несплату!

У зв’язку з подорожчанням найближчим часом на 70% ціни на газ, а також у зв’язку з тим, що змінюються правила нарахування субсидій, згідно з якими, за різними підрахунками, буде позбавлено субсидій від 20 до 50% домогосподарств, а ті, кого субсидій не позбавлять, усе одно відчують на собі подорожчання через зменшення соцнорм, найболючішим питанням восени 2018 року стане питання ОПЛАТИ ЗА ПОСЛУГУ ОПАЛЕННЯ.

Саме ЦЕ питання пропоную ОБГОВОРИТИ. Хотілось би почути думки й тих, хто матиме можливість сплачувати за опалення після підвищення тарифу, і тих, хто – ні.

Дане питання я порушила на сесії Кременчуцької міської ради (30 травня 2018 р.) та депутати не підтримали мій запит, у якому я просила створити комісію з відповідних фахівців, яка мала б запропонувати ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ даної проблеми.

19 червня 2018 року відбудеться засідання комісії (яка створена для вирішення питання заборгованості КП «Теплоенерго» перед ПАТ «КВБЗ»), на якому за моєю пропозицією розглядатиметься і питання можливості індивідуального відключення (ЗА БАЖАННЯМ МЕШКАНЦІВ) від послуги централізованого опалення (кожної квартири окремо або групи квартир) з подальшим встановлення індивідуального опалення (принаймні, депутати запросили представників КП «Теплоенерго» та ПАТ «Полтаваобленерго», а також фахівців виконкому Кременчуцької міськради), але бачу, що в можновладців НЕМАЄ БАЖАННЯ вирішувати проблеми мешканців.

Та відкритим залишається вкрай важливе питання – ЩО РОБИТИМУТЬ МОЖНОВЛАДЦІ З НЕПЛАТНИКАМИ за опалення? Забирати ЖИТЛО? Не здивуюся, якщо робитимуть це, залучивши за Ваші ж податки колекторні фірми.

До речі, незабаром (з 01.05.2019 р.) вступить у дію норма ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», згідно з якою нараховуватиметься пеня за прострочені виплати в розмірі 0,01% за кожний день прострочення, і даним питанням, на жаль, не переймається ані фіолетовий депутат-кнопкодав, що протирає штани у ВРУ, ані його «ручний» мер, що жирує зі своєю молодою командою, та особисто я ВПЕВНЕНА, що дану проблему потрібно вирішувати ВЖЕ сьогодні».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 677 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0