Новини з 1996 року

У кого в Україні найбільші зарплати?

Ксенія Омельченко 06 січня 2019 10:20 761 0

Українці в середньому отримують 9161 грн за місяць. Найвища середня зарплата в Києві - 13 897 грн. Найнижча - в Кіровоградській обл (7391 грн).

Та на сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії, де платитимуть ще більше, пише Work.ua.

Бізнес-аналітик

Компанія Roshen пропонує фахівцю зарплату 50 тис. грн. Шукає бізнес-аналітика зі знанням міжнародних стандартів фінансової звітності, іноземної мови, бухгалтерських програм і досвідом проектної роботи. Роботодавець обіцяє безкоштовні обіди, навчання, зручний графік і страховку.

Стоматолог-терапевт

Стоматологічна клініка шукає дитячого стоматолога з вищою профільною освітою. Зарплату обіцяють 50 тис. грн. Потрібно вміти знаходити спільну мову з дітьми. Працювати доведеться за змінним графіком.

Менеджер з продажу зі знанням німецької

У столичну маркетингову компанію потрібен фахівець з продажу зі знанням німецької мови. Кандидат повинен вміти продавати, аналізувати й переконувати. Роботодавець пропонує ставку $600 (17 тис. грн) і бонусну систему.

Комерційний директор

Харківська компанія, яка надає послуги для розвитку та підтримки бізнесу, шукає комерційного директора з досвідом роботи. Потенційний кандидат повинен мати широкий кругозір, системне мислення та вміння керувати. Зарплата - 50 тис. грн.

Менеджер проекту

У GoodWine шукають фахівця з досвідом роботи в імпортних поставках, який мислить як підприємець. Менеджеру проекту пропонують зарплату 50 тис. грн.

Шеф-кухар

Шеф-кухару обіцяють зарплату 50 тис. грн. Фахівця шукають в Одесу. Щоб зайняти посаду, потрібно мати досвід роботи, знати технологічні процеси і вміти працювати в команді.

Кур'єр з вантажним авто

Кур'єру для доставки великогабаритної техніки по Києву й області на 7-денний робочий тиждень пропонують зарплату 60 тис. грн. Виплати складаються зі ставки й доплат за підйом вантажу та успішно виконану доставку.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня на 12% зріс розмір мінімальної заробітної плати. Зараз мінімальна зарплата в Україні встановлена на рівні 4173 грн. У грудні 2018 року цей показник дорівнював 3723 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2523 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2983 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3424 0