Новини з 1996 року

У Горішніх Плавнях школярі започаткували проект «Зроби тихіше». ФОТО

Іона Харченко 10 квітня 2019 16:00 584 0

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я учні СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Л.І.Бугаєвської разом із відділом у справах сім’ї та молоді виконкому та за підтримки міського голови й  Горішньоплавнівської міської ради реалізували міський проект «Зроби тихіше».

Сучасна молодь досить активно використовує у своєму житті навушники. Це дуже зручно та практично, проте має й свої нюанси. Людина чує звуки з 10-15 дБ. Шепіт за рівнем гучності становить близько 20 дБ, нормальна розмова – близько 30 дБ, а рівень крику дорівнює приблизно 60 дБ. Межа нешкідливого рівня шуму для слуху становить приблизно 80 дБ. Реальна небезпека з’являється зі 110 дБ – рівень шуму в навушниках становить якраз приблизно 105-120 дБ. Постійна втома, пробіли в пам’яті, непрацездатність, головний біль, проблеми зі слухом – це лише найменша частинка тієї шкоди, яку може завдати таке шумове навантаження. Про це повідомляють «Новини Полтавщини».

Соціальний проект був покликаний донести до однолітків інформацію про шкідливий вплив навушників на слух людини. Адже довготривале прослуховування музики за допомогою навушників завдає непоправної шкоди їхньому здоров’ю.

Представники учнівської ради розігрували сценки про шкоду від користування навушниками та роздавали перехожим флаєри з рекомендаціями про збереження слуху. Крім того, вони також намалювали попереджувальні знаки біля пішохідних переходів, які нагадують про необхідність зняти навушники під час руху "зеброю".

 

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 851 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 804 0