Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У ексзаступника керівника Нацполіції Полтавщини Дениса Захарченка справи йдуть угору. Декларація

Валерія Макряшина 11 березня 2021 13:40 510 0

Ексзаступник начальника Полтавської обласної поліції, а нині заступник начальника Нацполіції в Херсонській області Денис Захарченко поділився інформацією про свої доходи за минулий 2020 рік. Електронний документ був оприлюднений на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Відповідно до нього, Денис Захарченко разом із дружиною та трьома дітьми має змогу жити одразу в трьох квартирах. Двома квартирами в Кременчуці, одна з яких площею 136 кв. м була куплена в минулому році за 780 тис. грн, володіє дружина правоохоронця - Наталія. Іще одна розташована в Полтаві (92 м кв.) й записана на їхніх неповнолітніх доньок. 

Також із декларації відомо, що Денис Захарченко має земельну ділянку, площа якої становить 1000 м кв. Вона знаходиться в селі Кобці Васильківського району на Київщині. 

Також пан Захарченко задекларував цілу купу ювелірних виробів, які належать його дружині: ланцюжки, сережки, хрестики і кулони, а також каблучки і браслети з білого та жовтого золота з коштовним камінням різного кольору. Їх ціна в документі прихована, однак відомо, що один із наборів жіночих прикрас, який був подарований Наталії Захарченко у 2016 році, коштував 25 500 грн. 

Із 2015 року родина правоохоронця користується автомбілем Honda Pilot 2011 року випуску, який належить більш за все його брату - Максиму Захарченку. 

Цінних паперів чи корпоративних прав у декларанта, як і раніше, немає, проте заробітна плата цілком стабільно висока.

За минулий рік Денис Захарченко на новій посаді заступника начальника ГУ НП в Херсонській області заробив 499 тис. 578 грн і це при тому, що працював там неповний рік. Від ГУ НП в Полтавській області чоловік отримав 32 877 гривень, а також 9 048 грн йому нарахували від управління соцзахисту як учаснику бойових дій і 1 390 гривень соцвиплат. 

Також у 2020 році Денису Захарченку було виплачено 1098 грн з банку і 429 тис. 200 грн він отримав від продажу квартири. 

Дружина правоохоронця Захарченка в минулому році була задарована готівкою. Від двох осіб вона отримала 543 тисячі гривень "у подарунок".

Працюючи в КП "Полтавський обласний центр стоматології", за минулий рік Наталія Захарченко заробила 24020 грн, а також отримала 220 грн соціальної виплати з управління освіти. 

Готівкою Денис Захарченко зберігає 600 тисяч гривень, 20 тисяч доларів США. Його дружина тримає "під подушкою" ще 80 тисяч гривень. На банківських рахунках у заступника керівника Нацполіції Херсонщини зберігається 259 тисяч 145 гривень. 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 12 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 931 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0