Новини з 1996 року

У 69-ій колонії, що на Зональному, «освоюватимуть» державні кошти. Для реабілітації засуджених

Олександр Курилов 19 лютого 2017 11:57 775 0

Прокуратура Полтавської області повідомляє про на намір вкласти 300 тисяч гривень в облаштування дільниці соціальної реабілітації в колонії №69, що знаходиться у Кременчуці, по проїзду Зональному.

«Відділом нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Полтавської області, Кременчуцькою місцевою прокуратурою  неодноразово зверталась увага, зокрема шляхом прокурорського реагування, керівництва Державної установи «Кременчуцька виправна колонія № 69» на необхідність створення дільниці соціальної реабілітації для засуджених», - зазначено в оприлюдненому повідомленні. І далі:

«Як зазначив начальник вищезгаданого відділу прокуратури області Віталій Алетенко, в зазначеній установі питання про створення дільниці не вирішувалось протягом багатьох років. Лише за сприяння органів прокуратури незабаром розпочнеться процес створення дільниці. Адже на вказані потреби на рахунок колонії з обласного бюджету вже надійшло 300 тис. грн.»

Про що слід додати – за існуючими прикладами, так як це вже було в дитячій колонії, що на вулиці Богаєвського,  сама дільниця означатиме окреме приміщення, де поставлять комп’ютери і працюватиме психолог.

Наскільки все це змінить ситуацію - на це запитання немає відповіді, бо головна проблема, яка була в цьому випадку, залишиться без змін.

І мова тут про роботу після відбуття покарання, яка давала б шанси на життя й мінімальний дах над головою. Інакше після звільнення робота цих людей без місця проживання – це очищення сміттєвих контейнерів від паперу й іншого, що можна продати, а на отримані гроші випити.

Втім це питання поки що не вирішується.   

Останнє – це довідка від прокуратури про тих, хто соціальну реабілітацію в колонії №69 проходитиме. «Відповідно до Кримінально-виконавчого кодексу України дільниці соціальної реабілітації створюються у виправних колоніях мінімального і середнього рівня безпеки.

У таких дільницях тримаються вперше засуджені до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності, злочини невеликої та середньої тяжкості, а також засуджені, переведені з дільниці ресоціалізації.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2615 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3518 0