Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У 2018 році ЦНАП отримав від кременчужан більше 14 млн грн

Ксенія Омельченко 10 січня 2019 15:20 486 0

За надання адміністративних послуг у 2018 році до міського бюджету надійшло 14,1 мільйона гривень від жителів Кременчука. Ще 2,1 мільйона гривень - від жителів інших регіонів.

Про це розповіла директор Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці» Тетяна Печериця.

За її словами, минулого року в Центрі надання адміністративних послуг було обслуговано 344 тис. осіб, що у 1.5 раза більше, ніж у попередні роки.

Через  Кременчуцький ЦНАП сьогодні  можна отримати 251 адміністративну послугу, майже четверта частина з них приймається за принципом екстериторіальності.

76 нових послуг  почали надавати  з минулого року. Жителі міста мають змогу не виходячи з дому, без відвідування ЦНАПу, через сайт замовити онлайн 24 адміністративні послуги. Збільшилася й  кількість громадян, які скористалися записом у електронну чергу онлайн.  

Тетяна Печериця підкреслила, що гарним результатом роботи Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці»  є й те, що із більш ніж 170 тисяч звернень було лише 2.1% відмов.

Зазначимо, що цього року набагато більше жителів правобережжя зможуть отримувати адміністративні послуги за місцем проживання. Для цього мерія планує відкрити відділення ЦНАП на Раківці, в приміщенні колишнього кінотеатру «Ювілейний». Це має розширити приміщення Крюківського відділення ЦНАП, яке наразі знаходиться в приміщенні Крюківської районної  адміністрації.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 782 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1470 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1477 0