Новини з 1996 року

Цього понеділка відбудеться жеребкування земельних ділянок для учасників бойових дій

Едера Бедьо 26 серпня 2016 10:15 745 0

29 серпня буде проведене друге в цьому році жеребкування земельних ділянок для учасників бойових дій. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. 

На ньому розподілятимуть земельні ділянки серед УБД в районі вул. Чумацький шлях (вул. О.Сербіченка) та вул. Академіка Герасимовича (вул. Котлова). За всіма деталями щодо участі в даному жеребкуванні учасники бойових дій, інваліди війни, а також члени сімей загиблих учасників бойових дій, у тому числі учасники АТО мають звернутися до управління земельних ресурсів виконкому міської ради.

Усього розігруватимуть 31 земельну ділянку. На сьогоднішній день бажаючих отримати землю у цих двох районах серед учасників бойових дій понад 310 чоловік. Крім того, структурним підрозділом зареєстровано 1175 звернень від учасників бойових дій, у тому числі учасників АТО, а також родин загиблих, які бажають отримати земельну ділянку під будівництво.

Як відомо, станом на 1 липня 2016 року у Кременчуці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учасникам бойових дій було надано 7 дозволів та для ведення садівництва - 85. Окрім того, 12 земельних ділянок були передані у власність членам сімей загиблих учасників бойових дій для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Під час липневого жеребкування розподілено 97 земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок колишнього парку «Депутатський» та 54 земельні ділянки - для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Володимира Великого, поблизу гаражного кооперативу «ЛАДА-2».

 

 

 

Теги: Життя КременчукаЗемельні ділянкиБійці АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0