Новини з 1996 року

Це перемога: патрульні склали протокол на неповнолітню студентку за куріння

Валерія Макряшина 30 листопад 2018 11:40 2259 0

Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Днями Крюківський районний суд Кременчука розглянув протокол, який надійшов від батальйону патрульної поліції міста. У протоколі йшлося про зафіксоване правоохоронцями правопорушення, а саме: куріння в громадському місці, яке вчинила неповнолітня дівчина - студентка одного з навчальних закладів.

Згідно з інформацією, оприлюдненою в Єдиному державному судовому реєстрі, 17 листопада 2018 року, о 19 годині 50 хвилин, дівчина, перебуваючи по вул. Європейській, 10/35, курила цигарку в громадському місці.

На судовому засіданні неповнолітня вину свою визнала та щиро розкаялася.

Враховуючи викладене та беручи до уваги особу, яка притягується до відповідальності, її матеріальний стан, а також те, що вона є неповнолітньою, відсутність шкідливих наслідків правопорушень, суддя прийшла до висновку, що вчинене правопорушення за таких обставин є малозначним та завважав за необхідне звільнити від адміністративної відповідальності й обмежитися відносно неї усним зауваженням.

Провадження по справі суд постановив закрити.


Статтею 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено, що паління тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбачене частиною 1 статті 175-1, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тобто в першому випадку курець, якого представники правоохоронних органів застали за палінням у забороненому місці, повинен сплатити від 51 до 170 гривень. А в другому випадку - від 170 до 340 гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 805 0