Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Триває судове засідання у справі директора телерадіокомпанії "Візит "Олександра Мельника. ДОПОВНЮЄТЬСЯ

Андрій Рубан 17 грудня 2015 15:05 1945 0

Сьогодні, 17 грудня, після перерви продовжилося слухання справи щодо вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка. Судове засідання проходить у Кобеляках.

До суду звернулися громадські активісти, керівники діючих підприємств та народний депутат Юрій Бублик. Вони хочуть взяти на поруки директора приватної телерадіокомпанії "Візит" Олександра Мельника. Про це нам телефоном повідомив директор ПАТ "Вепр" Володимир Пилипенко.

- Такий суд та прокуратура, це знущання над народом. Жодних доказів чи навіть зачіпок по справі не має, а вони тримають людину за гратами. Ми виступили із клопотанням взяти Олександра Мельника на поруки. Яке саме прийме рішення цей ганебний суд, незабаром побачимо. Наразі триває перерва.

Після перерви, яку оголосила суддя, засідання відновилося о 14-30. Відомо, що раніше Кобеляцький районний суд під час попередніх слухань неодноразово відмовляв адвокатам О. Мельника. Прокурор, який виступає зі сторони обвинувачення, в усьому підтримує суддю.

Сам же директор телерадіокомпанії "Візит" не раз заявляв, що ніяким чином не причетний до двох резонансних убивств. Відомо також, що ще в березні 2014 року він виграв усі суди (аж до Верховного) й зумів повернути собі телекомпанію, яку раніше намагався відібрати в рейдерський спосіб покійний нині мер Кременчука Олег Бабаєв.

Убивство ж мера сталося значно пізніше - аж у липні. Захист Олександра Мельника не раз заявляв, що в ході слухання справи прокуратура так і не змогла надати жодного доказу, який би засвідчував вину О.Мельника.

 

Теги: Суд Мельник

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 39 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 951 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1656 0