Третя гра – чергова невдача: «Кременчук» ризикує вилетіти з боротьби за чемпіонство

Олексій Ващук 06 квітня 2021 14:00 469 0

Вчора, 5 квітня, ХК «Кременчук», граючи на виїзді, мінімально поступився київському «Соколу».

Про це інформує пресслужба кременчужан.

Перший період наші хокеїсти перемагали господарів арени, забивши одну шайбу. Але от вельми невдалий початок другої частини гри для «Кременчука» перекреслив усі старання його гравців. За першу хвилину другої двадцятихвилинки кременчужани пропустили двічі.

Третій період завершився без голів.

У підсумку гра завершилася із рахунком 2:1 на користь киян, які довели серію півфінальних перемог над «Кременчуком» до 0:3.

Тепер «Кременчуку», аби пройти до фіналу, необхідно вигравати в «Сокола» аж чотири гри поспіль.