Новини з 1996 року

Третій за три дні. Мер Малецький сьогодні призначив ще одного директора на КП «СКРП»

Олександр Курилов 12 лютого 2016 09:44 1479 0

Міський голова Віталій Малецький сьогодні вранці призначив (офіційно представив) ще одного – вже третього за останні три дні нового директора комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг».

До цього міський голова звільнив (незаконно – авт.) керівника підприємства Дмитра Леошка, а заступник міського голови Дмитро Кравченко встиг офіційно представити колективу його другого директора – дружину колишнього першого віце-мера Юлію Погрібну.

Однак нині нове віяння – Юлія Погрібна одразу після свого призначення на посаду директора написала заяву про звільнення за власним бажанням, й через це мер у п’ятницю не приїхав вчасно на роботу.

Причина – міський голова Віталій Малецький офіційно призначав на звільнене місце ще одного нового директора.

Відомо, що черговий (за третім за тиждень призначенням) керівник підприємства раніше працював директором кладовища на КП «СКРП».

Про що слід додати – свій захід міський голова провів без участі ЗМІ, й свого персонального фотографа з виконкому на урочисте призначення ще одного керівника в КП «СКРП» не брав.

У свою чергу редакція запитає коментарі в міського голови  Малецького з приводу скажених кадрових пертурбацій, які нині у Кременчуці відбуваються.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0