Новини з 1996 року

ТОВ, яке частково належить дружині депутата райради, охороняє районну раду і буде охороняти виконком

Валерія Макряшина 15 грудня 2020 11:30 1086 0

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради замовляє охоронні послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку протягом наступного 2021 року, і вже відомий потенційний переможець торгів.

Як повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, в тендері, оголошеному 25 листопада, взяли участь Військова частина 3059 Національної Гвардії України та ТОВ з невеликим стажем "Сокіл Гард 2019", яке зареєстроване в Кременчуці 1 рік і 6 місяців тому і має статутний капітал - лише одну тисячу гривень. 

Тендерна боротьба не була настільки напруженою, як її результат. Так, з відривом у 100 гривень переможцем може стати кременчуцька фірма, яка запропонувала 279 900 гривень, тоді як інший учасник - Військова частина 3059, оцінила свою роботу в 280 тисяч гривень (див. фото №1).

Нині на платформі відбувається майже завершальна процедура, проте, щоб перемогти остаточно й отримати омріяне замовлення, ТОВ "Сокіл Гард 2019" має усунути невідповідності, зокрема надати документи про виконання аналогічних послуг.

А така в нього є, щоправда, чинна і не факт, що "ставка зіграє". Успішних угод у фірми взагалі небагато, всього лише дві укладені в цьому році: з виконавчим комітетом Омельницької сільради (на 6 750 гривень) і з Кременчуцькою районною радою на загальну суму 349 920 гривень (див. фото №2). Послуги з охорони будівлі на вул. Соборній, 14/23 (райрада) будуть надаватися фірмою до кінця цього року. Чи варто казати, що вони оцінені дорожче, ніж послуга охорони виконкому?

Та й сама фірма "Сокіл Гард 2019" дуже цікава — має вона родичів-соколяток, але різних років народження, керівниками і засновниками яких є майже одні й ті самі люди.

Керівником ТОВ "Сокіл Гард 2019" є Володимир Володимирович Пилипенко (ні, це не віцемер, як ви могли подумати), а засновниками - Кристина Буленко та Юлія Помазунова, які водночас є засновницями ТОВ "Сокіл Гард 2018", зареєстрованого у 2018 році.

Кристина Буленко є також однією із засновників ТОВ "Сокіл Гард", зареєстрованого 3 роки тому, керівником якого є також Володимир Пилипенко. Засновником ТОВ "Сокіл Гард" є чоловік Юлії Помазунової - Сергій Помазунов. Він же є частковим власником ТОВ "Сокіл Полтавщина" та ТОВ "Сокіл Полтавщина 2016", до створення якого у 2016 році також долучився і чоловік Кристини Буленко - Віталій Буленко, депутат Кременчуцької райради. Обом чоловікам належить також ТОВ "Сокіл Гарант" зі статутним капіталом 100 гривень, створене майже півтора року тому.

Варто зазначити, що адреса реєстрації деяких із вищезгаданих фірм збігається, принаймні три з них зареєстровані за однією адресою (див. фото 4).

Також цікаво те, що фірма, яка частково належить дружині чинного депутата Кременчуцької районної ради (ТОВ "Сокіл Гард 2019") Віталія Буленка виграла тендер на надання охоронних послуг у будівлі цієї районної ради і охороняє її за суму, більшу на 70 тисяч гривень, ніж хоче отримати за охорону будівлі виконкому. 

Чи охоронятиме вона її в наступному році — стане відомо згодом. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0