Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Тарифи на водопостачання і водовідведення у Кременчуці таки зростуть. На 25%

Валерія Макряшина 18 травня 2021 14:30 661 0

Сьогодні, 18 травня, у режимі відеоконференції відбулося так зване відкрите обговорення питання необхідності встановлення, тобто підвищення тарифів КП "Кременчукводоканал". 

Як повідомляла "Програма Плюс" раніше, тарифи на водопостачання та водовідведення планують підвищити на 25%.

 


Так, тариф на централізоване водопостачання у 2022 році планують встановити в розмірі 13,21 грн за м куб. без ПДВ і 15,85 грн з ПДВ (нині подача одного кубометра води в оселю містян коштує 13.00 грн з ПДВ). 

 

 

Тариф із водовідведення наступного року хочуть підвищити майже на 4 грн за 1 куб. м, тобто до 15,07 грн за 1 куб. м без ПДВ і 18,08 грн з ПДВ відповідно. Сьогодні послуга з централізованого водовідведення становить 14,24 грн за 1 куб. м з ПДВ.


 

За словами провідного інженера КП "Кременчукводоканал" Тетяни Ігнатенко, до 1 червня 2021 року їм потрібно надати НКРЕКП пакет документів для встановлення тарифів на 2022 рік.

Вищевказані тарифи - це результати розрахунків фахівців підприємства, що були виконані раніше. Як ви вже зрозуміли, на такі цифри, безпосередньо на їх зростання, вплинуло багато чинників і не тільки той кредит, який комунальники взяли давно-давно, але не повернули досі. 

У розрахунках врахували і підвищення середньої заробітної плати (з 13 тисяч до 17 тисяч гривень на місяць), і зменшення обсягів реалізації, і збільшення ціни на хімреагенти та інші матеріали тощо.

Серед питань, які лунали сьогодні на віртуальній бесіді, було запитання про нинішній рівень заборгованості за отримані послуги від кременчужан, а також те, чи не вплине підвищення тарифів на подальше зростання рівня цієї ж заборгованості. Але, за словами директора комунального підприємства Володимира Мальованого, боргів майже немає.

"Рівень оплати з початку року населенням міста Кременчука складає 97,8%. Це майже 100%. Заборгованість складає нині 42 мільйони гривень за перший квартал, із них поточна заборгованість складає 24 млн, решта - заборгованість минулих років", - розповів пан Мальований. 

Як зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик, тариф, який розрахували на 2022 рік, є цілком економічно обґрунтованим і нічого зайвого в цей тариф вони не враховували. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 781 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1469 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1476 0