Новини з 1996 року

Ті, хто перекинувся разом з човном, – працівники Полтавської ОДА. Подробиці трагедії та імена

Артем Кузьменко 12 квітня 2021 11:50 915 0

Вчора, 11 квітня, на р. Ворскла в селищі Вакуленці Подільського району Полтави перекинувся човен з трьома людьми. Всі троє зникли під водою. До їхнього пошуку залучили 12 рятувальників ДСНС та трьох водолазів, підпорядкованих Полтавській міській раді, про що "Програма Плюс" писала зранку.

Двох чоловіків знайшли мертвими, пошуки третього досі тривають.

 

Читайте також: В селищі під Полтавою перекинувся човен з трьома людьми. Двох вже знайшли мертвими

 

Нещодавно стали відомі подробиці трагедії та імена загиблих. Двоє з них були чинними працівниками Полтавської ОДА, один – колишнім. Видання "Полтавщина" опублікувало відео:

 

 

"Моторний човен з трьома відпочивальниками проти течії впритул підплив до дамби. Сила течії в цьому місці нагадує гірську річку, тому керувати човном дуже складно, якщо не неможливо. Вірогідно, що вир води перекинув човен та затягнув чоловіків під воду. Силу течії красномовно ілюструє зламане навпіл весло, яке рятувальники знайшли під час пошуків чоловіків.

Наразі встановлені особи чоловіків. Це 38-річний начальник відділу транспорту та організації пасажирських перевезень Полтавської ОДА Сергій Гайдар, 35-річний головний спеціаліст цього відділу Володимир Трофименко та 32-річний колишній головний спеціаліст відділу Микола Юрко".


Доповнено:

Сьогодні, 12 квітня, об 11:40 працівники КО “Рятувальна-водолазна служба Полтавської міської ради” знайшли та витягли з води тіло третього загиблого чоловіка.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2790 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3260 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3705 0