Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Сваряться всі. Кременчуцька «Свобода» воюватиме з «Опоблоком» і фракцією БПП за пров. С.Бандери

Олександр Курилов 24 листопад 2016 16:53 1021 0

Кременчуцька «Свобода» втрутиться у наміри депутатів, які сьогодні вирішили ініціювати зміну назву провулку імені Степана Бандери.

Саме протистояння, яке у місті  ініціюють одночасно  представники провладної партії з Опозиційним блоком, буде жорстким. Натомість кременчуцька «Свобода» підніматиме для блокування цього рішення своїх представників.

Відповідну точку зору у відповідь на заклик депутатів міськради - представника «Опозиційного блоку» Дениса Терещенка та представника БПП, керівника міського центру зайнятості Віктора Калашника щодо зміни назви провулку на Осінній - оприлюднив керівник міської організації партії «Свобода» Костянтин Красовський.

"Це однакова тактика - що Опозиційного блоку, що пропрезидентської партії – відвести увагу громадян від проблем сьогодення, від цін та тарифів. Натомість вони пропонують зайнятися популізмом – перейменовувати вже перейменовані вулиці та провулки. Звісно, ми їм цього зробити не дамо й все це зупинятимемо», - зазначив співрозмовник.

Як повідомлялося раніше, сьогодні на депутатській комісії з питань молоді та спорту було прийнято рішення про початок процесу щодо зміни назви провулку імені Степана Бандери на провулок Осінній.  Саме ж питання, однак, мають ще прийняти представники комісії її виконкому, які займається зміною назв вулиць та вшануванням пам"яті кременчужан.

Далі це ж питання буде розглянуто на одній з сесій міської ради.  

Теги: Перейменування вулиць

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 835 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1524 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1524 0