Новини з 1996 року

Свідків допитали. Тепер справа за експертизами. СУД В КОБЕЛЯКАХ ПІШОВ НА ПЕРЕРВУ

Олександр Курилов 05 жовтня 2015 12:16 1214 0

Суд присяжних у Кобеляках, на якому розглядаються обвинувачення проти кременчужан, звинувачених в організації вбивства колишнього мера Кременчука О.Бабаєва, продовжить свою роботу 12 жовтня.

Натомість у самій справі судді та присяжні тепер будуть слухати представника прокуратури, якого адвокати затриманих звинувачують у службовій підробці документів.

Слухання свідків, яких викликали як адвокати для спростування обвинувачень, так і сторона обвинувачення, практично завершено, розповів «Програмі плюс» адвокат директора ТК «Візит» Олександра Мельника  - Руслан Лазоренко.

Тепер суд почне заслуховування результатів експертиз, додав він.

Про що варто додати – так це слухання свідків.

З їхніх показів ми дізналися про дві точки зору. Свідки зі сторони Кременчуцького міськвиконкому: чиновники-бізнесмени й депутати міськради-бізнесмени говорять, що вбити мера міста О.Бабаєва могли обвинувачені.

Натомість свідки захисту резонно зауважують, що причина вбивства – це власність О.Бабаєва, гроші й зробили цей злочин (убивство) свої. Тим більше, що покійний знав, хто з його «молодої» команди гроші з його бізнесу краде, однак порядок навести не встиг.

Єдине, що в самих свідченнях – одна важлива інформація. Свідки показали, що бачили в час, коли було скоєно злочин, одного з підозрюваних, який разом з ними пив каву. Тобто робити одночасно дві справи – сидіти на ринку й бути в іншому місці під час убивства  підозрюваний  точно не міг.  Що ще почули – так це про гроші колишнього мера Кременчука, його бізнес і все, що з цим пов’язано.

  

Теги: Вбивство БабаєваПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0