Новини з 1996 року

Судові гуморески: Як чоловік метамфетамін на лавочці «випадково» знайшов і що за це йому було

Марина Баніт 26 квітня 2018 13:22 817 0

Суддею Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області в складі головуючого судді Маханькова О.В. було внесено вирок у реєстр судових рішень по кримінальній справі. Справа про наркотики має дещо іронічний розвиток подій.

Суд розглядав справу одруженого чоловіка, який має малолітню доньку та працює слюсарем на підприємстві. Отже,  раніше не судимий, як описує суддя у вироку, випадково знайшов наркотики і взяв їх собі. А далі, здається, сценарій якогось коміксу. Але ж ні – чиста реальність!

Чоловіка обвинуватили у вчиненні злочину, передбаченого ст.309 ч.1 КК України.

Він вчинив кримінальне правопорушення за таких обставин:

"22.12.2017, близько 10.00, перебуваючи біля магазину «МаркетОпт», що розташований за адресою: м. Кременчук, вул. Набережна лейтенанта Дніпрова, 64А, на лавці знайшов і тим самим незаконно придбав психотропну речовину, обіг якої обмежено, - метамфетамін масою 0,014 г у речовині масою 0,104 г, та масою 0,258 г у речовині масою 2,281 г, яка знаходилась у двох полімерних пакунках, та почав її незаконно зберігати при собі з метою власного вживання без мети збуту в барсетці, з якою сів у власний автомобіль НОМЕР_1 та незаконно перевозив вказану речовину до 04:00 23.12.2017.

23.12.2017, близько 04:00, у м. Кременчуці, на вул. Шевченка, поблизу будинку №34/2 за порушення правил дорожнього руху його зупинили працівники УПП в м. Кременчуці ДПП, де в ході проведеного огляду його особистих речей у барсетці виявлено та в подальшому вилучено два прозорі полімерні пакунки з психотропною речовиною, обіг якої обмежено, - метамфетамін. Маса метамфетаміну в речовині масою 0,104 г становить 0,014 г, у речовині масою 2,281 г становить 0,258 г. Таким чином, обвинувачений незаконно придбав, зберігав та перевозив психотропну речовину, обіг якої обмежено, - метамфетамін загальною масою 0, 272 г без мети збуту".

Але, як далі йдеться у вироку, між прокурором та адвокатом була укладена угода про визнання винуватості, згідно з якою чоловік беззаперечно визнав себе винуватим  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.309 ч.1 КК України, а також сприяв розслідуванню кримінального провадження.

Судом встановлено, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або обіцянок чи дій, будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.

Отже чоловіка визнали винуватим за ст.309 ч.1 КК України та призначили узгоджене покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн. Також він заплатив 858 гривень за експертизу.

А що тут гумористичного, то вже кожен з читачів додумає сам, в міру знання того, як діють суди, прокурори та правоохоронці.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 675 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1068 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1013 0