Новини з 1996 року

Суд над екс-директором Спецкомбінату ритуальних послуг Погрібною сьогодні відбувався без фотокамер

Андрій Михайленко 23 березня 2016 14:54 1057 0

Ведучий засідання - голова суду Віктор Гафяк забороняючи фото- та відеозйомку, послався на відсутність відповідних клопотань з боку журналістів, хоча до цього питань не виникало.

Нагадаємо, що нині на розгляді Автозаводського райсуду знаходиться кримінальна справа за фактом розкрадання коштів комунального підприємства "Спеціальний комбінат ритуальних послуг" під виглядом оплати неіснуючих робіт з будівництва водопроводу на Свіштовському кладовищі в листопаді 2011 року.

По даній справі екс-керманичу даного підприємства Юлії Погрібній було вручено повідомлення про підозру у вчиненні протиправного  привласнення коштів підприємства в сумі 9 380 гривень за попередньою змовою з працівникками підприємства. Описаний злочин підпадає під кваліфікацію згідно зі статтею 191 Кримінального кодексу України.

Сьогодні ж суд заслуховував свідків по справі, більшість з яких не могла повідомити суду щось конкретне по справі. 

Так один зі свідків сьогодні в суді дізнався про те, що з ним проводили в приміщенні правоохоронного органу не бесіду, а допит під протокол.

Більше конкретики по справі змогла повідомити головний бухгалтер підприємства, котра розповіла, що вказані кошти частинами було видано на руки Погрібній та працівниці підприємства на підставі пред'явлених актів виконаних робіт по вказаному будівництву на Свіштовському кладовищі.

Як нею було вказано далі, дані акти робіт у неї не викликали підозр, оскільки вимоги бухгалтерського обліку було дотримано. 

Нагадаємо, що після скандального звільнення з посади директора даного підприємства Дмитра Леошка міський голова поновив на цій посаді Юлію Погрібну. Але через три дні новим директором підприємства було призначено Олега Прихнича, який виявився повним кременчуцьким тезкою директора лікеро-горілчаного заводу "Імперіал". що у Вінницькій області.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0