Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Суд Харкова не схотів пояснювати мерії своє рішення по планшетній справі. ВІДЕО

Андрій Михайленко 17 листопад 2016 15:46 978 0

Своїм сьогоднішнім рішенням харківські судді по суті дали зрозуміти, що скасування ними рішення міської ради від 27 квітня по планшетах має більше принциповий характер, ніж практичний.

Сьогодні в Автозаводському районному суді міста Кременчука в режимі відеоконференції колегія суддів Харківського адміністративного апеляційного суду розглядала клопотання представника мерії про роз'яснення рішення цього суду.

Нагадаємо, 1 листопада колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду скасувала рішення міської ради, які стосуються: 1) введення посад спеціалістів з благоустрою у Автозаводській та Крюківській райадміністраціях; 2) виділення коштів на закупівлю планшетів та офісної техніки для потреб даних спеціалістів.

Оскільки райадміністрації вже встигли закупити планшети, то в мерії схотіли дізнатися, як їм виконувати рішення суду за 1 листопада.

 

 

Як відомо, проекти даного рішення у квітні цього року були опубліковані з порушенням вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

З цією метою депутат міської ради Валентина Гордєєва звернулася до Автозаводського райсуду з відповідним позовом. Нагадаємо, що депутатами було вирішено питання про придбання інспекторам райадміністрацій 25 планшетів та іншої техніки на загальну суму 420 тис. гривень.

Як вказує депутат, рішення міської ради приймалося з порушенням Закону, а саме: проект рішення не було оприлюднено не пізніше, ніж за 20 робочих днів до моменту голосування. До того ж даний проект було розглянуто не всіма депутатськими комісіями.

Самі ж планшети хотіли тоді придбати для фіксації сміттєзвалищ та ям. Крюківській адміністрації необхідно купити планшетів на загальну суму 160 тис. гривень, а Автозаводській - на 260 тис. грн. 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаПолітика КременчукаГроші КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0