Новини з 1996 року

Суботник ПОРУЧнів: здобуто докази використання адмінресурсу через Молодіжний парламент

Андрій Михайленко 12 жовтня 2015 11:51 1761 0

Пан Малецький та його команда демонструють свою зібраність не на службі громаді міста, а лише напередодні виборів.

На Фейсбук користувач Костянтин Слісенко оприлюднив фото робочої документації, яка, як він вказує, велася 10 жовтня під час суботника на підтримку одного із провладних кандидатів у мери. Центральним документом є Інструкція з проведення міського суботника для відповідальних (за проведення заходу на місцях. - Ред.).

 

 

Окрему увагу в оприлюдненій Інструкції привертають контактні дані Юлії Супереки, якій відповідальним слід було здавати звіти по "точках" суботника. На особисті дані пані Супереки вказують дані електронної скриньки.

Член  ПОРУЧ, як виявилось, також  є представником Молодіжного парламенту Кременчука. Висновок про це можна зробити на підставі даних із профілю даної особи в соціальній мережі "Вконтакте".

Крім того, станом на сьогодні Юлія Суперека значиться модератором сторінки Молодіжного парламенту Кременчука в соціальній мережі "Вконтакте" , що видно в розділі "Контакти". Сам же Молодіжний Парламент Кременчука є дорадчим органом органів місцевого самоврядування, на фінасову підтримку якого передбачаються кошти.

Оприлюднені документи показують, що питання організації суботника було дуже чітко сплановано та враховувало найменші "дрібниці" на кшталт чаювання. Окрім того, за всіма канонами теорії управління, організатори заходу передбачили збір даних по проведеному заходу для подальшого аналізу та оцінки його ефективності.

Слід вказати, що ініційований суботник вказувався як загальноміський, у той час як відповідного рішення виконкому з цього приводу не ухвалювалось, а тому залучення спеціальної техніки для прибирання не відбулось. 

Міліції не буде зайвої складності здійснити перевірку Молодіжного Парламенту Кремечнука на:

- фінансування та отримання підтримки від органів місцевого самоврядування Кременчука,

- перебування в рядах даного об'єднання громадянки Юлії Супереки,

- перебування останньої представником ПОРУЧ.

ДОВІДКА. У реєстрі громадських об'єднань ми віднайшли Кременчуцьку міську спілку молодіжних організацій "Молодіжний Парламент Кременчука", яке зареєстрована в нашому місті по вулиці Леніна, 31, квартира 29.

Вказану публікацію просимо вважати зверненням до правоохоронних органів для проведення перевірки з приводу порушення чинного виборчого законодавства України.

 

 

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2751 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3220 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3660 0