Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Спроба комунального підприємства «КТРК» обійти «Prozorro» завершилася адмінпорушенням

Ксенія Омельченко 10 травня 2018 11:26 972 0

Комунальне підприємство «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» цього року встигло придбати відеообладнання загальною вартістю 490 000 грн, не використовуючи при цьому систему «Prozorro». Про це повідомляє громадська організація "Кремінь.Антикор".

Як зазначають активісти, вказана інформація була опублікована в системі E-data (веб-портал використання публічних коштів) у вигляді платіжних доручень. Обладнання було придбано у ФОП Старик М.М. за двома угодами: одна - на суму 290 000 грн., інша – на 200 000 грн.

Цікаво, що, згідно із ЗУ «Про публічні закупівлі», такі суми придбання товарів вважаються надпороговими, отже мали б провести відкриті торги.

Проте через не зовсім зрозумілі причини жодної інформації в системі публічних закупівель «Prozorro» стосовно придбання вказаного відеообладнання немає взагалі – ні звітів, ні проведених торгів.

За інформацією "Кремінь. Антикору", відповідальність за вказане порушення передбачена ч. 1 ст. 164-14 КУпАП у вигляді накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 11 900 до 17 000 грн.)

Активісти зазначають, що з відповідною заявою про вчинення адміністративного правопорушення вони обов’язково звернуться до контролюючих органів. Крім того, надають "інформацію для роздумів":

"Постачальник, у якого придбали обладнання, - ФОП Старик М.М. Згідно із системою YouControl, особа з таким прізвищем та ініціалами в Полтавській області одна – Старик Микола Миколайович.

Якщо у Фейсбуці шукати профіль «Nikolay Starik», то з-поміж декількох профілів буде такий: «Кременчуцькі новини (Nikolay Starik)». А випуском «Кременчуцьких новин» займається КП «КТРК».

Простий збіг або ж комунальне підприємство закуповує обладнання у власного працівника та ще й без проведення відкритих торгів?"

Зазначимо, що закупівля нової техніки - не єдине покращення у КП "КТРК" на сьогодні. Так, у березні комунальне підприємство для отримання ліцензії залучило до своїх кадрів мастодонтів кременчуцької журналістики. Можливим це стало після збільшення фінансування КП "КТРК" до кількох мільйонів гривень з бюджету міста.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 867 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1558 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1555 0