Новини з 1996 року

Справу обвинуваченого директора телекомпанії «Візит» О. Мельника розгляне Полтавський райсуд

Олександр Курилов 06 грудня 2017 17:47 1345 0

Полтавський районний суд буде вже четвертим судом області, де судді розглядатимуть обвинувачення у вбивстві мера Кременчука Бабаєва.

Відповідне рішення, після самовідводу суддів Октябрського районного суду, які раніше повернули акт звинувачення прокуратурі через помилки, прийнято сьогодні в Полтавському апеляційному суді.

Коли саме розпочнеться розгляд справи, в якій будуть брати участь присяжні, не оголошено.

Як повідомляла раніше «Програма Плюс», 2  вересня 2014 р міліція повідомила про затримання чотирьох підозрюваних у скоєнні вбивства мера Бабаєва та судді Лободенка. Серед затриманих – керівник кременчуцької телекомпанії «Візит» Олександр Мельник.

Розгляд обвинувачення в суді розпочато у 2015 році. Перший такий розгляд відбувся в Кобеляцькому райсуді. Однак на початку 2017 року у присяжних Кобеляцького райсуду закінчилися повноваження, і справа була передана для розгляду в Київський райсуд Полтави.

12 липня 2017 року Київський районний суд Полтави прийняв рішення відпустити двох обвинувачених під домашній арешт. Серед них - керівник кременчуцької телекомпанії "Візит" Олександр Мельник, проти якого взагалі немає жодного слова в можливій причетності до злочину. 

Натомість, Полтавська обласна рада 14 липня ухвалила звернення до Вищої ради правосуддя з вимогою звільнити суддю Логвинову за прийняте рішення щодо зміни запобіжного заходу обвинуваченим. Прийняття звернення ініціював колишній бізнес-партнер Бабаєва й нинішній перший заступник голови Полтавської облради Холод. Одночасно, таке ж рішення, з тиском на суддю і з погрозами звільнення з роботи, прийняла й Кременчуцька міська рада.

Результатом адміністративного тиску на суд, окрім скасування зміни запобіжного заходу для Олександра Мельника з домашнього арешту на нове утримання в СІЗО, стало рішення колегії суддів та присяжних Київського райсуду Полтави про свій самовідвід.

Натомість, розгляд цієї справи було передано з Київського районного суду Полтави до Октябрського районного суду, де колегія суддів спочатку відправила акт звинувачення проти затриманих до прокуратури на виправлення помилок, а потім оголосила про свій самовідвід у новому розгляді.   

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2790 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3260 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3705 0