Новини з 1996 року

Спочатку вимагали 2100 гривень за електроенергію, тепер забрали пільги та виплати. Проблеми переселенців на Полтавщині

Андрій Рубан 09 лютого 2016 16:17 1060 0

До редакції “Програми Плюс” звернулася сім’я переселенців Цвигун, про яких ми раніше писали. Вони подякували всім ЗМІ та громадським активістам, які їм допомогли добитися справедливості у сплаті за електроенергію.

Вони живуть у Глобинському районі, в селі Нова Галещина. Восени їм надали соціальне житло у переобладнаному гуртожитку, куди вони заселилися разом з іншими 10-ма сім’ями вимушених переселенців. Усі сім’ї відносяться до соціально незахищених верств населення. Зокрема, у Олесі Цвигун чоловік на інвалідному візку.

Усім родинам виставили рахунки за спожиту електроенергію більше  ніж 2000 гривень на місяць,  як юридичним особам. Наразі переселенці виграли цю війну з місцевою владою і їм нараховуватимуть з 4 лютого по 0,456 грн. за 1 кВт спожитої електроенергії.

Натомість за попередні місяці перерахунок не провели і в усіх сімей тепер чимала заборгованість. Та місцеві чиновники пообіцяли допомогти з виплатами і надати додаткову матеріальну допомогу. Щоправда, про суму не повідомили.

Тож поки боролися з однією проблемою, сім’я Олесі Цвигун зіткнулася з іншою бідою.

“Мого чоловіка лишили без соціальних виплат, крім регресу. Свого часу він отримав травму на підприємстві, і фонд соціального страхування взяв на себе зобов’язання підтримувати матеріально.

Зазвичай це надання путівок на санітарні курорти, лікування, придбання всіх медичних засобів та інвалідних візочків тощо. Але тепер соцстрах повідомив про зупинення будь-якої допомоги до проходження медично-соціальної експертизи”, - зазначила Олеся, дружина чоловіка з обмеженими здібностями.

Олеся Цвигун запевняє, що таку комісію він уже проходив і отримав інвалідність першої групи, яка дається пожиттєво. Тому наразі вони звернулися до суду і шукають у Кременчуці професійного адвоката по адміністративних справах, який допоможе їм нарешті добитися справедливості.

 

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 639 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 836 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1196 0