Новини з 1996 року

Спиртзавод - "рекордсмен" на Полтавщині продали, але за дуже низькою ціною

Валерія Макряшина 05 березня 2021 09:50 347 0

Вишняківський спиртзавод, розташований у селі Вишняки Хорольської територіальної громади, що на Полтавщині, продали за 101,2 млн грн - на першому аукціоні за нього хотіли віддати 234 млн грн.

Про це повідомляє Фонд держмайна.

"4 березня відбувся онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» (спиртове виробництво), за результатами якого до держбюджету мають надійти 101,2 млн грн", - повідомили у ФДМ.

За інформацією Фонду, за активи змагалися 6 учасників. Зі стартових 21,18 млн грн ціна виросла до 101,21 мільйона гривень. Перемогло в аукціоні ТОВ "СПИРИТ Етил".

Об'єкт розташований у селі Вишняки Хорольського району Полтавської області, був заснований ще в 1776 році і модернізований у 2015-му.

Для завершення процесу приватизації переможець аукціону повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок.

Раніше ФДМ також відзначав, що в разі відмови від лота переможець аукціону повинен буде сплатити до бюджету вартість гарантійного внеску - близько 2 млн грн.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2918 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3392 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3840 0