Новини з 1996 року

Співачка та політичний діяч Оксана Білозір представила соціальну програму "Сім`я солдата". ФОТО, ВІДЕО

Едера Бедьо 22 грудня 2015 16:51 2034 0

Сьогодні, 22 грудня, у Малому залі міськвиконкому відбулося вручення страхових полісів Фонду Оксани Білозір. Українська співачка та політичний діяч як представник німецько-чесько-української асоціації "EURO-BRIDGE" спільно з керівником фонду Миколою Рождественським представили нову соціальну програму "Сім`я солдата".

Програма має на меті надати допомогу родинам військовослужбовців, що борються за честь Україні в зоні АТО. За словами Оксани Білозір, з ініціативою впровадити такий проект в Україні виступила страхова компанія "КД ЖИТТЯ". 

Керівник фонду "EURO-BRIDGE" Микола Рождественський відзначив, що програма може забезпечити страховий медичний поліс вартістю 100 000 грн. членам родин, чиї чоловіки несуть службу на Сході країни. Вручала поліси партнер із Кременчука Вікторія Бордюг. Такі поліси вручили шістьом кременчужанам, зокрема і родині загиблого учасника АТО Олександра Поросюка.

Зазначимо також, що Оксана Білозір надзвичайно переймається долею учасників АТО, неодноразово надавала їм різноманітну допомогу, зокрема близько тижня тому вона презентувала пісню "Чорні квіти", присвячену вдовам, які втратили чоловіків-учасників АТО. В основу пісні лягли вірші Петра Мага.

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаПідтримка оборониПідтримка АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0