Новини з 1996 року

Сьогодні в Полтаві суд розглядав питання корупційності віце-мера Усанової. ФОТОрепортаж. ОНОВЛЕНО

Андрій Михайленко 22 червня 2016 18:03 1561 0

Віце-мер Ольга Усанова повернулась додому не в статусі правопорушниці, але питання винуватості чиновниці нині залишається відкритим, оскільки засідання суду по суті справи ще не розпочалось.

Суддя Апеляційного суду Полтавської області Василь Маліченко сьогодні розпочав розгляд скарги віце-мера Ольги Усанової на рішення судді Автозаводського райсуду Оксани Пальчик, котра 20 травня визнала чиновницю винною  у вчиненні правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Публічність процесу забезпечували представники політичних партій "Укроп" і "Воля", а також активісти Цивільного корпусу "АЗОВ".

Як стало відомо, адвокат Руслан Ульянов, який представляє інтереси Ольги Усанової, сьогодні шукав "шпарини" в законодавстві задля того, щоб його клієнтка не повернулася до Кременчука в статусі правопорушниці.

"Ульянов клопоче про відвід судді, так як суддя вже вирішував аналогічні справи і буде упередженим", - так громадський діяч Ольга Тіщенко коментує дії захисту чиновниці.

Нагадаємо, що саме цей суддя 11 травня визнав віце-мера Кременчука Руслана Проценка та заступницю голови Крюківської райадміністрації Зінаїду Проценко винними у вчиненні правопорушень, пов'язаних з корупцією.

Суддя логіку такої мотивації заперечує. Присутній прокурор Захаров проти. 

Клопотання про відвід передано на автоматичний розподіл, мають повідомити результати, а тому всі чекають.

Сам же суддя повідомив присутнім на засіданні про те, що є законодавча діловодна невизначеність у розгляді заяв про відвід у таких процесах.

Станом на 10:40 рішення по клопотанню не прийнято.

"Розумію адвоката Ульянова, адже якщо він не зможе захистити і третього клієнта (а двоє його клієнтів визнані корупціонерами), то його адвокатська репутація впаде навіть нижче того рівня, де вона зараз.

Стосовно відводу судді Маліченка. Чекаємо рішення, незважаючи на те, що відвід у даному випадку НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО законодавством!" - так депутат міської ради Оксана Піддубна коментує дії свого запеклого політичного візаві Руслана Ульянова.

Врешті-решт суддя вказав, що не може розглядати клопотання про відвід самого себе від участі в справі, а тому клопотання має розглядатись колегією суддів.

Схоже, що Ульянов вирішив спробувати той самий юридичний прийом, що він застосовував під час засідань у судах першої інстанції, коли судді Пальчик заявляли відвід на тій підставі, що та, на думку Проценків та Усанової, неправомірно їх піддавала приводу, а ті у свою чергу написали заяви про вчинення злочину у вигляді перевищення службових повноважень.

Чи застосують у цьому випадку судді прийоми юридичного "джиу-джитсу" відносно Ульянова, як це вперше 17 березня цього року трапилось в Автозаводському районному суді, стане відомо незабаром. 

Але на даний час залишається невідомим час та дата розгляду клопотання адвоката Усанової про відвід судді Василя Маліченка.

 

 

 

Фото: сторінка Ольги Тіщенко на Фейсбук; сторінка Оксани Піддубної на Фейсбук

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаКорупціяСесія міської радиРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2930 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0