Новини з 1996 року

Сьогодні останній день, коли кременчужани можуть долучитися до перейменування вулиць

Єлизавета Кравченко 28 січня 2016 09:30 718 0

Починаючи з 19 січня, на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету триває електронне голосування за зміни у  назвах вулиць, які мають відбутися у рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони їхньої символіки».  

На сьогоднішній день на веб-порталі зареєстровано 1569 учасників, які вже висловили свої думки щодо  нових варіантів назв топоніміки. Нагадаємо, що запроваджене електронне голосування було введене задля залучення якнайширшого кола громадськості до процесу перейменування вулиць, яке до вимог чинного законодавства у всіх адміністративних одиницях нашої країни має відбутися обов’язково.

Останнім днем такого голосування є 28 січня 2016 року, тобто сьогодні.  Тому тих кременчужан, які ще не долучилися до цього  процесу, запрошують стати його учасником.  Зробити це дуже просто. Для цього необхідно зареєструватися у спеціально створеному  розділі «Перейменування вулиць. Пропозиції», розміщеному на  веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаДекомунізація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2930 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0