Новини з 1996 року

Собі все, іншим - антиковідний карантин. Мер Кременчука Малецький закрився від міських журналістів

Олександр Курилов 12 травня 2021 17:15 542 0

Кременчук, що в Полтавській області, є, певно, єдиним в Україні містом, чиновники якого живуть за принципом «Скотоферми» Оруелла – всі тварини рівні, але є рівніші.

А про те, хто насправді рівнішій у нашій мерії, сьогодні дізнавалися журналісти Кременчука з незалежних ЗМІ – телекомпанії «Візит», газети «Телеграф», «Кременчуцької газети» та «Програми плюс».

Репортери, а нині в нас уже немає ні помаранчевої, ні червоної зони карантину, прийшли на засідання голів комісій міськради, на якому приймається порядок денний, аби розповісти читачам, що саме відбувається в нашому міськвиконкомі і які рішення втілюватимуть у життя наші можновладці за наші податки.

Однак на заваді стали спеціальні охоронці з місцевого батальйону внутрішніх військ та співробітники мерії, які займаються контролем правоохоронців.

Запалали цікаві дебати, з яких репортери, що прийшли на засідання, зрозуміли, що правила карантину не можна порушувати.

Але не всім не можна порушувати, а тільки незалежним журналістам Кременчука.

Всім іншим, починаючи від мера Малецького, можна порушувати і карантин, і все, що хочеш.

Тож нашому меру можна брати участь у колективних заміських антиковідних вечірках, зразка тієї, що була в столичному ресторані «Велюр». Тільки в нас інша назва ресторану.

А чиновникам мерії, високооплачуваним, між іншим, під час карантину можна організовувати величезні фотосесії у великому залі міськвиконкому.

Натомість комунальним працівникам з підлеглим Віталію Малецькому КП «КТРК» можна вриватися куди хочеш і при цьому ніяких рамок культури чи ще якихось «забобон».

Й зрозуміло, чому цим можна все, а іншим – нічого. Причина проста: мер міста Малецький побоюється незалежних від влади журналістів, аби ті не ставили градоначальнику незручних запитань.

І це дивна поведінка нашого градоначальника, бо незалежні журналісти ставляться з розумінням до пана Малецького й завжди шукають зручного моменту, аби поставити градоначальнику запитання, відповіді на які цікавлять жителів.

На фото – працівник міськвиконкому зупиняє працівників ЗМІ, аби обмежити доступ репортерів на засідання комісії Кременчуцької міської ради.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 808 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 947 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1302 0