Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Скромне замовлення - скромні пропозиції, або Як кременчуцькі чиновники ставляться до дітей-пільговиків

Валерія Макряшина 23 листопад 2020 13:35 1073 0

Навіть не 45 гривень коштуватимуть солодкі новорічні подарунки від кременчуцьких чиновників дітям-пільговикам, а набагато менше. Бо кошти в міському бюджеті, ймовірно, передбачені для інших потреб, але аж ніяк не на таку "благодійність". 

Відповідно до інформації, яка оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro, Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради вже майже завершило процедуру торгів, якими передбачена закупівля новорічних наборів діткам пільгових категорій до Нового 2021 року. 

І вже невдовзі чиновники у всій "красі" покажуть своє ставлення до таких дітей, максимально на них зекономивши. 

Як "Програма Плюс" писала раніше, тендерними умовами передбачено придбання 6000 однакових солодких наборів з 300 грамами цукерок у кожному. Солодощі повинні бути як із шоколадною глазур'ю, так і з начинкою праліне. За товар замовник запропонував 270 тисяч гривень (45 грн за один набір), але в результаті аукціону сума знизилася на понад 70 тисяч гривень. 

За отримання замовлення змагаються двоє учасників — столичне ТОВ "Світ Трейдер" та ПП "Орхідея-Суми" (див. фото №1), яке і є нині потенційним переможцем, запропонувавши найнижчу суму - 198 тисяч гривень за свій товар, що на 36 000 менше за пропозицію київського конкурента. 

Не будемо розмірковувати, яка з пропозицій фірм найбільш вигідна нашим чиновникам, бо тут особливо розійтися нікуди — пропозиція абсолютно відповідає економзамовленню, а самі фірми-учасники непогані. 

У разі укладання угоди із сумською фірмою, ціна за один набір знизиться зі 45 до 33 гривень і це, до речі, з ПВД. "Чиста" сума за цукерки (див. головне фото) становитиме 27 гривень 50 копійок. 

Київська ж фірма пропонує за 6 тисяч наборів — 234 тисячі гривень, тобто 39 гривень за один (див. склад набору на фото №2). 

Найголовніше.

Переглядаючи аналогічні договори цих фірм на поставку новорічних наборів у інші установи, нашим чиновникам повинно бути ой як соромно, бо як на прикраси ялинкові, то гроші є, а як дітям на подарунки, то щось дуже скромненько все. 

Столичне ТОВ "Світ Трейдер" (див. фото №3) оприлюднило документи, в яких згадало про поставку 1000 новорічних наборів в Управління соцзахисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на суму 57 тисяч 540 гривень. Один набір рік тому коштував львівським чиновникам 57,54 грн. 

Підприємство з міста Суми також має на своєму рахунку кілька таких угод. Напередодні 2019 року ПП "Орхідея-Суми" здійснило поставку 475 наборів до Комунального закладу освіти "Навчально-реабілітаційний центр "ШАНС" Дніпропетровської обласної ради, вартістю 47443 гривні (див. фото №4). Один набір вагою 700 грамів коштував 99,88 грн. 

 

Читайте також: У Кременчуці черговий "новорічний синдром": мер Малецький розпочав підготовку до Нового 2021 року

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 1 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 927 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1635 0