Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Скоро в Україні з'являться позашкільні заклади для маленьких науковців

Альбіна Козлова 12 грудня 2018 09:10 560 0

Міністерство освіти розробило Положення про спеціалізований заклад позашкільної освіти наукового профілю. Відповідний проект документа винесений відомством для громадського обговорення.

Планується, що заклади позашкільної освіти наукового профілю надаватимуть своїм вихованцям освіту наукового спрямування та залучатимуть їх до науково-дослідницької, дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької, пошукової діяльності в різних галузях.

Головними завданнями, які постануть перед спеціалізованими закладами, будуть реалізація державної політики у сфері роботи з обдарованими дітьми та молоддю, створення умов для формування дослідницьких компетентностей, популяризація науки.

Загальну координацію діяльності спеціалізованих закладів здійснюватиме Мала академія наук України. Останні ж надаватимуть платні освітні та інші послуги.

Спеціалізовані заклади позашкільної освіти наукового профілю як суб’єкти господарювання можуть діяти як бюджетні установи, а також як неприбуткові або прибуткові заклади освіти.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 4 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 928 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1636 0