Новини з 1996 року

Скандал навколо тролейбусного ДЕПО закінчився не на користь директора КП “КТУ”. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 14 квітня 2016 10:15 1486 1

Директор КП "КТУ" Олександр Вертюх нарешті деблокував автомобіль свого працівника.

Редакція “Програми Плюс” уже розповідала про те, що директор комунального підприємства “Кременчуцьке Тролейбусне Управління” Олександр Вертюх блокував автомобіль свого підлеглого на території ДЕПО, поки власник  Сергій К. знаходився у комі.

Натомість родичі власника автомобіля Сергія К., а саме законна дружина, намагалися забрати автівку, щоб поставити її у гараж. Тоді директор категорично відмовив і навіть не допустив журналіста на територію комунальної власності, тим самим перешкоджав журналістській діяльності.

Олександр Вертюх навіть якийсь договір вигадав, на основані якого нібито зберігається автомобіль хворого працівника КП “КТУ” Сергія К., але ані дружині власника авто, ані журналістам і навіть поліції такого договору не показав.

За словами зятя Сергія К., коли він вийшов з коми, був шокований діями свого директора і не зрозумів, чому його автомобіль не віддають і навіть зателефонував Олександру Вертюху.

Тож учора машину таки віддали і навіть не дружині, а зятю власника автомобіля. Де поділася принциповість О. Вертюха? 
І тут таки вже директор комунального підприємства свого слова дотримався.

Коли 18 березня кореспондент “Програми Плюс” спілкувався з Олександром Вертюхом з приводу блокування автівки, то останній повідомив, що якщо дружина його хворого підлеглого з зятем і забиратимуть машину, то вона може не завестися.

Що мав на увазі директор, невідомо, але так і сталося, й автомобіль з території комунального підприємства прийшлося штовхати, а потім буксувати до гаража. Чи то пальне випарувалося у боксі ДЕПО, чи то ще щось трапилося, але автомобіль так і не завівся. Варто зазначити, що акумулятор намагалися запустити (прикурити) і все марно. То вже спеціалісти розбиратимуться. 

 


Слава Богу, людина одужує і вийшла зкоми. Автомобіль тепер стоїть у власника у гаражі. Але залишилося багато запитань до директора підприємства: чому він не допустив журналіста на територію підприємства, що він там ховав?

І де все ж таки поділася його принциповість, адже він запевняв при поліції та кореспонденті, що ні за яких обставин не віддасть автомобіля ні дружині, ні тим паче зятю постраждалого працівника ДЕПО. Виникає і питання, на яких таки ж підставах взагалі зберігався той автомобіль.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаДЕПОКП КТУ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вадим 14.04.2016 12:52

Та йому багато є чого ховати, ото ж й не пускає журналістів.

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0