Новини з 1996 року

Сина голови СБУ Грицака призначили заступником прокурора Полтавської області

Валерія Макряшина 17 серпня 2018 12:44 2143 0

Заступниками прокурора Полтавської області призначено Олега Грицака та Андрія Глушка, які працювали в прокуратурі Київської області.

Новопризначений прокурор Полтавської області Дмитро Чібісов отримав двох нових заступників.

Згідно з наказом Генпрокурора України від 16 серпня, прокурору Полтавщини відтепер допомагатимуть:

Глушко Андрій Михайлович, старший радник юстиції;

Грицак Олег Васильович, радник юстиції.

До свого нового призначення Андрій Глушко працював старшим слідчим в особливо важливих справах Генпрокуратури та начальником управління в прокуратурі Київської області, пише "Полтавщина".

Олег Грицак працював заступником прокурора Святошинського району Києва. Як пишуть столичні видання, у той час він вів справи проти активістів Майдану. Згодом Грицак перевівся до військової прокуратури Центрального регіону України, працював заступником начальника управління в прокуратурі Київської області.

29-річний Олег Грицак — своєрідний «мажор». Він син високопоставленого держчиновника — голови СБУ Василя Грицака. В попередніх деклараціях він указав автомобілі, які належать йому та дружині, — Land Rover, Mercedes-Benz CLK 240. Олег Грицак володів і спортивним човном Buster XL. Свого часу прокурор задекларував і престижні годинники — Paul Picot та Zenith.

У компанії цього київського десанту працюватиме й тернополянин Олег Галицький, який працює на посаді заступника прокурора Полтавської області з лютого 2018 року.

Тож після останніх кадрових пертурбацій керівництво прокуратури області представлено: головою Дмитром Чібісовим та його трьома заступниками Андрієм Глушком, Олегом Грицаком та Олегом Галицьким.

При цьому звільнено з посади першого заступника прокурора, 61-річного Олександра Легеньковського, який працює в органах прокуратури Полтавщини з 2000 року. Крім цього, відбулися кадрові зміни і в Полтавській місцевій прокуратурі (що на вулиці вул. Володимира Козака, 1). Замість Миколи Дубинки прокуратуру очолив Євген Асташкін, який до свого призначення працював заступником начальника управління прокуратури Київської області.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 792 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 937 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1292 0