Новини з 1996 року

Швидкомер. Віталій Малецький пришвидшує подорожчання тепла та гарячої води у Кременчуці

Олександр Курилов 09 листопад 2018 10:04 620 0

Міський голова Кременчука пришвидшив процес підвищення тарифів на тепло та гарячу воду (четверте подорожчання з початку року в КП «Теплоенерго»). Причина прискорення подорожчання – аби воно не збігалося з Новорічними святами, однак було запроваджено в життя раніше, за два тижні до Нового року.

Відповідну інформацію «Програмі плюс» оприлюднили в міському виконавчому комітеті.

За тим, на чому наголошують – міськвиконком учора, 8 листопада, оприлюднив новий проект рішення про підвищення вартості тепла та гарячої води для КП «Теплоенерго».

Проект рішення чиновники міськвиконкому оприлюднили після повідомлення про наміри комунального підприємства «Теплоенерго» підвищити вартість своїх послуг.

Однак у цьому комунальному повідомленні чітко підкреслено, що на підприємстві чекають сім днів на зауваження мешканців міста з приводу їхніх намірів про подорожчання.

За законом, тільки після цього наші чиновники мали б оприлюднити проект рішення про підвищення тарифів.

Однак ця норма нашими градоначальниками не витримана, ніхто й ніяких письмових зауважень від громадян чекати не став, а міський голова Віталій Малецький пришвидшив процес подорожчання – проект рішення про нову вартість тепла та гарячої води оприлюднив на тиждень раніше, ніж це мало бути.

Можна уявити, як усе відбувалося, коли мер Кременчука, реагуючи на слова своїх підлеглих, що слід би почекати на письмові зауваження людей з цього приводу, бо є оголошення, відповідав: а кому вона потрібна та думка кременчужан і чого я повинен  слухати людей?

І це справді так. Думка мешканців міста міському голові Кременчука не потрібна й сенсу дотримуватися вимог закону в цій справі нашому градоначальнику немає.

Він живе в іншому вимірі й надто далекому від того світу, в якому перебувають жителі Кременчука. Як довго він там ще житиме – невідомо нікому.

Як відомо, вчора КП «Теплоенерго» оприлюднило заяву про наміри щодо підвищення тарифів. Нові ціни для мешканців міста, на які б мали чекати зауваження сім днів, – такі.

Для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії  вартість однієї гігакалорії складе 1 949,29 грн.

Для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії вартість опалення - 51,72 грн за квадратний метр площі квартири.

Вартість гарячої води буде підвищена до 113,02 грн за кубічний метр.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 784 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 934 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1289 0