Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Шукають перевізника, який кататиме кременчужан з центру до Ревівки і назад

Артем Кузьменко 30 квітня 2021 13:45 504 0

Сьогодні, 30 квітня, пройшло засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, на якому розглянули ряд питань. Одне з них – «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Кременчуцької міської територіальної громади № 1 «Центральний ринок – вул. Юрія Кондратюка» (об’єкт № 1)».

Відповідно до змісту документа, закінчився термін дії договору на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на маршруті №1 з приватним підприємством «Євротранс-сервіс» на міському автобусному маршруті загального користування. Тому члени виконкому оголосили конкурс з перевезення пасажирів.

Відповідно до його умов, кожен претендент має внести плату за участь – 245 неоподатковуваних мінімумів, тобто 4 165 грн. Він має запустити на маршрут два автобуси класу I, інтервал руху між якими має бути 30 хвилин. Перший рейс відправлятиметься щодня о 5:30, останній – о 20:00.

Довідка: автобуси класу I – це транспортні засоби, призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, конструкція яких дає змогу пасажирам безперешкодно переміщуватись по салону, з пасажиромісткістю понад 22 місця. Звичайні кременчуцькі маршрутки підходять під цю класифікацію.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 773 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1457 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1467 0