Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Сесія міськради. Друга частина. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ. Депутати приступили до регламенту. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Олександр Курилов 22 грудня 2015 17:16 1053 0

Депутати міськради взялися за розгляд регламенту своєї роботи й за відповідне рішення проголосували 32 депутати. Наступним має бути голосування по кожній правці, яку оприлюднили на засіданні комісій депутати міськради.

Депутати роблять міську раду відкритою.

Лунають поправки до регламенту, й пропозиції від наших депутатів такі.

Від представників ЗМІ тепер  не вимагатимуть акредитації в міськвиконкомі, а самі засідання  депутатських комісій, сесій міськради  та протоколи, до речі апаратні наради у виконкомі теж, будуть транслюватися в он-лайн режимі. А от засідання виконавчих комітетів відкритим для трансляції не буде. Проти цього виступає мер Малецький. Втім депутатам міськради вдалося його переконати у необхідності відкритості міської влади.

Також депутати додали пункт про їх невідкладний прийом чиновниками, якщо така необхідність буде,  й вписали, що мер міста та секретар міськради не можуть входити в будь-яку депутатську фракцію. 

У Кременчуцькій міськраді скандал. Радикальну партію Ляшка звинуватили у продажності.

Депутати міськради відкрили серйозні дебати на сесії. Тож лунають обвинувачення в тому, що кременчуцькі обранці продалися.

Обговорюється питання змін у регламент, аби депутати мали можливість впливати на кадрову політику в мерії.

Тож уже пролунали звинувачення в тому, що кременчуцька РПЛ не підтримала своїх представників, аби тих було обрано у міськвиконком.

Також меру нагадали про його обіцянки проведення конкурсів при призначенні керівників на посади. Головне ж – мера Кременчука Малецького просять, аби він ввів обговорення кандидатур керівників комунальних підприємств при їх призначенні. "Це відкритість міської влади", - зазначила з цього приводу депутат міськради Анна Павленко.

Результат голосування – голосів для такої відкритості не вистачає. Відповідно, міський голова Віталій Малецький, який є представником міської партії «Поруч», нічого з депутатами під час вирішення кадрових питань не обговорюватиме.

Депутати дійшли до 4-го питання

Отже, на годиннику 15-55, і депутати міськради голосують за регламент міської ради. За – 37 голосів і сам мер міста заявив, що цей документ дуже вистражданий.

Наступне питання – про помічника депутата міськради, за яке теж голосують без суперечок.

Депутати міськради припинили дебати й займаються затвердженням програм розвитку міста. Дві таких - про антитерористичну програму  та надзвичайні ситуації - прийнято.

Тепер мова про таку ж програму допомоги поліції. Виступів немає, а депутати просто тиснуть кнопки «за».

Наступне питання - №9 - про передачу нематеріальних активів міській поліції. За рішення голосують 39 депутатів.

На черзі екологічне питання й мова про екологію та міські парки, зокрема, програму їх розвитку. 

"48 мільйонів на парк «Придніпровський», 24 мільйони – на парк "Кагамлицький". На трибуні Оксана Піддубна, яка просить пояснити, куди підуть ці мільйони гривень.

Заперечення адвоката Ульянова з цього приводу – погодитися на саму програму розвитку парків, але до коштів повернутися згодом.

Які вони, дебати за наші парки?

Депутати проголосували за програму розвитку парків, а тепер взялися за програму розвитку парку «Придніпровський»

Заперечення радикалів з цього приводу – слід запустити в «Придніпровський» додатково підприємців з атракціонами, аби збільшити щорічні прибутки парку до 2 мільйонів гривень.

Сьогодні у парку поставив свої атракціони (16 штук) один з міських підприємців, прізвище якого не розголошується, й за це платить оренду керівництву парку «Придніпровський».

Андрій Нападайло, керівник парку, розповів, що сьогодні в «Придніпровському» працюють 23 робітники, але, за нормативами, потрібно 70. Інше від нього - в парку є проблеми з електропостачанням, тому розмістити більше атракціонів адміністрація не може.

Наступна – програма «Турбота»

На трибуні депутат міськради Анна Павленко, яка виступає, аби цю програму зняти з розгляду. За її словами, програму слід переглянути й ввести учасників АТО у департамент соціального захисту, аби можна було вирішувати проблеми наших військових.

На трибуні – депутат міськради Денис Терещенко, який спілкується з мером, бо не вдається потрапити до мера на прийом.

Тож запитання від депутата до міського голови про казки стосовно транспортного забезпечення й запитання до мера – чому у місті не виконуються пільгові перевезення?

У Дениса Терещенка дві пропозиції. Перша стосується допомоги міста учасникам  АТО. Друга – справедливий розподіл по місту субвенцій на пільгове перевезення пасажирів і відновлення такого проїзду у всіх мікрорайонах міста.

Надалі учасниками АТО з нашого міста займатиметься цілий відділ департаменту соцзахисту

У Кременчуці проблемами учасників АТО буде займатися спеціальний відділ нового департаменту соціального захисту. Відповідну інформацію депутатам міськради оприлюднила заступник міського голови з гуманітарних питань  Ольга Усанова.

За її словами, сьогодні проблемами учасників АТО у місті займаються центр соціальних служб міськвиконкому та міський військовий комісаріат.

На трибуні - заступник міського голови Тетяна Неїленко. Зміст її виступу - програму потрібно приймати, аби можна було продовжити фінансування по пільгових категоріях населення.

Родинам загиблих учасників АТО виплатять по 100 тисяч гривень

Депутати міської ради обговорюють питання виплат грошової допомоги родинам загиблих учасників АТО, яким міська влада виплачує по сто тисяч гривень. Такий розмір допомоги було виплачено шести родинам. Однак сьогодні місто не має можливості виплачувати родинам стільки коштів, тож пропозиція мера міста Малецького зменшити цей розмір допомоги до 25 тисяч грн..

Загалом питання жорстке й для депутатів обурливе. Тож пропозиції представників депутатського корпусу міста – збільшити розмір грошової допомоги. Нині ж депутати просто міркують, де взяти кошти і яку суму потрібно виділити. Фінальне рішення, на яке погоджується мер Малецький, – розмір допомоги родинам загиблих (одноразова виплата) збільшать до 100 тисяч гривень.

 

 

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0