Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Сесія Кременчуцької райради буде 30 червня. Якщо раніше райраду в шаленій боротьбі не спалять

Олександр Курилов 21 червня 2021 15:01 332 0

У Кременчуцькому районі 30 червня – свято «вираження» депутатських думок. Й мова про чергову сесію Кременчуцької райради, про проведення якої оголосив новий голова райради Дмитро Колотієвський.

За тим що оголошено – переважна більшість сесійних питань стосується передачі майна та всього іншого від колишніх райрад  Козельщини, Глобино, Семенівки новим ОТГ.

Однак серед всього – можна побачити питання навколо яких піде жорстока війна.

Й тут мова вже про зміну меж сіл, тієї ж Єристівки й слід так розуміти, а від цього села нині мало залишилося, десь там в перспективі - подальша передача ділянок вже ПАТ «Єристівський ГЗК».

Втім, так це ні – в проектах рішення нічого не говориться. Мова лише про зміни меж сіл, після чого частина земельної ділянки опиниться поза межами тієї чи іншої ОТГ.

Й звісно, тут всі ми чекаємо про закон про збільшення вартості ренти, який нам анонсував Президент України  й який потрібен для розвитку економіки.

Й зрозуміло, що власник всіх кар’єрів з залізними кварцитами, олігарх Костянтин Жеваго повинен платити більше. Але.

Відомо також, що сама сесія навряд чи пройде спокійно й тут вже мова про обіцянку колишнього голови райради Самаркіна, представника іншої олігархічної партії «За майбутнє», що він буде боротися.

А як саме вміють боротися представники місцевої  партії, яка у нас дуже наближена до олігарха  Ігоря Коломойського – ми це бачили.

Зокрема бачили – як наші справжні борці – чиновники міськвиконкому Кременчука разом з тітушками ставили на вуха всіх і все. Й з того бачили – жахливішої в сутичках людини, ніж наш чиновник – в Україні немає.  

Тож чекаємо 30 числа й запрошуємо всіх бажаючих глядачами на безплатну велику партійну битву. Й це буде велике побоїще у Кременчуцькій райраді, якого ще ніхто з нас не бачив.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 841 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1529 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1530 0