Новини з 1996 року

Секретаря міськради Гриценка звинуватили у зраді та політичних "договорняках"

Андрій Михайленко 24 грудня 2015 10:27 863 0

Заступник голови обласного осередку "Опозиційного блоку" Олександр Березянський звинуватив чиновника від партії "Рідне місто" в тому, що той домовився із представниками партії "Поруч" про співпрацю, хоча останні перед виборами нещадно поливали брудом  самого Юрія Гриценка та його керівника  Володимира Матицина через свої ЗМІ ("Автограф" і "БредТудей"). Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

"Пане Гриценко, Ви так наполегливо з нами (разом з нами.- Ред.) боролись проти корупції, безладу та розпилу бюджету. Проти олігарха Холода та інших персон... А зараз що... Все тихо-добре, місце секретаря гріє", - повідомляє Березянський. 

Заступник облорганізації прирівняв депутатів міськради від партій БПП, Поруч, БЮТ та Радикальної партії Ляшка до злодійської влади. Це випливає зі змісту його посту у Фейсбуку.

"Прикро, що люди, які йшли разом з нами, зрадили нас (партія "Рідне місто". - Ред.)! Де ж Ваше слово військової людини-полковника?? Швидко забуваються такі моменти? (й надано фото з газет, лояльних до команди "фіолетових", де Гриценка та Матицина звинувачують у зв'язках з Путіним).

Нагадаємо, що представники "Опозиційного блоку" та партії "Рідне місто" активно кооперувались у міській раді старого скликання в плані протидії представникам команди партії "Поруч" 2015 року, починаючи з випадку з 2 га землі для воїнів АТО. 

У домовленостях представників партії "Рідного міста" з командою "фіолетових" редакція бачить історичну аналогію по політичній домовленості, яка у 2007 році сталась між очільником Соціалістичної партії Олександром Морозом та керманичем Партії регіонів Віктором Януковичем. Внаслідок тої домовленості пан Мороз отримав крісло голови Верховної Ради. Але позачергові парламентські вибори 2007 року поставили на соціалістах хрест, оскільки електорат Мороза не простив домовленості з Януковичем. Така ж доля може настати для Гриценка та партії "Рідне місто". 

 

 

Фото: Фейсбук

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0