Новини з 1996 року

Щоб записатися на вакцинацію, в клініці Кременчука просять перейти за посиланням. Друкованим на папері

Артем Кузьменко 08 квітня 2021 12:00 396 0

Діджиталізація до Кременчука ще не прийшла, що показали в одному з комунальних медичних закладів нашого міста. Навіть якщо справа стосується пандемії коронавірусу та вакцинації від інфекції, яка понад рік лютує в усьому світі.

Один з місцевих мешканців учора опублікував на популярному Telegram-каналі фотографію, на якій видно, яким чином адміністрація Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 пропонує записатися на вакцинацію. Працівники закладу вивісили надруковане на папері оголошення з довжелезним посиланням на Google-форму, яку можна заповнити та стати в чергу – набагато швидше, ніж через додаток "Дія" (перевірено!).

Проте вводити в адресний рядок стільки символів – це нонсенс. Тим більше у 2021 році, коли людство вже майже 30 років користується QR-кодами, які може зчитати будь-який сучасний телефон, тому що в ньому передбачили наявність сканера.

Про всяк випадок Програма Плюс залишає посилання на форму, в якій можна записатися на вакцинацію. Щоб перейти до анкети, потрібно натиснути сюди.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0