Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Щоб бути як усі. Мешканці правобережжя хочуть повернення маршруту № 25. ПЕТИЦІЯ

Валерія Макряшина 24 січня 2020 12:35 1618 0

Кременчужани просять відновити курсування автобуса (маршрутного таксі) за маршрутом № 25 (вул. Правобережна - ПАТ "Укртатнафта").

Відповідна петиція з'явилася на сайті мерії вчора, 23 січня. 

У зверненні містяни просять чиновників розглянути можливість відновлення щоденного руху автобусним маршрутом за № 25 (вул. Правобережна - ПАТ "Укртатнафта"), бо він їм конче потрібний і без нього гірко та складно. На думку авторки петиції Наталії Луценко, відновлення зазначеного маршруту мало б посприяти додатковим зручностям мешканців Правобережжя, яких ті наразі не мають. 

"Транспортне сполучення з основною частиною міста є пріоритетним питанням для населення Раківки, саме через наявність потужних підприємств та значну кількість населення, які мешкають та працюють у цій частині міста. 

Актуальне та гостре питання для населення Раківки, які працюють на Кременчуцькому НПЗ, а також для населення лівобережної частини Кременчука, задіяних на роботах на сталеливарному й вагонному заводах.

Мешканці Раківки вимушені відчувати незручності та користуватися двома транспортами із пересадками, щоб дістатися на роботу, а також на навчання до педагогічного, медичного коледжів", - йдеться в петиції кременчужанки. 

І для багатьох це додаткове навантаження на бюджет родини, додатковий стрес і витрачання часу. Один із варіантів, який надає Наталія Луценко, щоб зазначений маршрут не дублював інші маршрути по місту, - запропонувати курсування чітко за графіком або, наприклад, у режимі маршрутного таксі, із зупинками на вимогу.

У такому разі автобус не буде гаяти часу на зупинках, буде економити пальне та раціонально здійснювати перевезення населення в годину пік, розвантажуючи основні шляхи міста.

Наостанок авторка петиції підкреслила, що кременчужани не раз і не два зверталися до влади з питанням відновлення маршруту, але марно. Тож жінка вирішила  закликати до совісті наших кременчуцьких чиновників через петицію.

Наразі її підтримало 4 людини, але збір  підписів продовжується.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 871 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1563 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1560 0