Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Що сталося? Мер Кременчука Малецький в істериці через прокуратуру, де не дотримуються карантину

Олександр Курилов 01 вересня 2020 14:33 939 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький сьогодні впав у справжню коронавірусну істерику.

Й це засідання міськвиконкому о 13-00 сьогодні,  одна з головних тем якого - недотримання карантинних заходів у міській прокуратурі.

Туди наш мер потрапив, бо побажав "тут і зараз" відповісти на запитання, які йому повинні поставити на допиті про перевищення службових повноважень щодо ремонту спортивної школи №2, за що наші чиновники заплатили двічі.

Тож саме засідання міськвиконкому транслювалося в Інтернеті, й слід сказати, що проходило воно дуже нервово – міський голова Кременчука ледь не зривався на крик.

Й, звісно, у всіх питання: та шо ж таке в тій мерії трапилося?

А трапилося от що. Меру нашого міста Віталію Малецькому терміново знадобилося прийти на допит в прокуратуру, якого він увесь час уникав.

А тепер передумав і уникати перестав. От тільки його умова – цей допит мали провести прямо зараз і в цю хвилину, бо в нього інспекція шкіл об 11-00.

Гірше, однак, що працівники прокуратури цьому приходу здивувалися й ще більше вони здивувалися, коли мер Малецький замість того, аби розповісти, що так, ось ми таке й таке робили, почав проводити в прокуратурі моніторинг завгоспа.

І перше, що побачив наш очільник, – у прокуратурі живе злочинна халатність, які ті мікроби і ось чому.

Загалом засоби для дезінфекції рук повинні бути на вході в установу, але тут вони були за входом. А це – ганьба!

І звісно, представник прокуратури на зауваження нашого міського голови реагував цинічно – так описує Віталій Малецький побачене.

Тож міський голова розповідав, а все це на відео є, що в нього буде об 11-00 перевірка шкіл, і наполягав, щоб його допитали тут і зараз. А в прокуратурі просили прийти пана Малецького після обіду.

Тож меру міста виписали повістку на 4 вересня й це викликало обурення кременчуцьких чиновників, бо повинні були виписувати на 5-е. А як саме обурювалися чиновники, весь цей шедевр життя нашого мера – він теж на відео.

Далі від міського голови ще промова. Про карантин, якого в нашій прокуратурі не дотримуються, й натяки, що ось «у нас поки що є прокурор міста». Тобто ось тебе, прокурор, і не буде.

«А ще там людина, яка приносить воду, зайшла з порушенням, відкрила рукою турнікет, залишивши там свої відбитки, і в нього не виміряна температура», - це теж висновки нашого міського голови, який оголосив правоохоронцям коронавірусну вендету.

«Вони над законом», -  зазначив мер міста з побаченого і додав, що багато працівників прокуратури і поліції були без захисних масок.

Тож висновки такі: 5 вересня міський голова Кременчука Малецький знову не прийде на допит по кримінальній справі щодо зловживання владою.

Натомість він напише листа в офіс Генерального Прокурора й в обласне управління внутрішніх справ про те, як у Кременчуці правоохоронці не дотримуються закону.

Зокрема, повідомить про кримінальні правопорушення через недотримання карантинних вимог і про це проінформує офіс Генерального Прокурора та міську поліцію.  

І, до речі, розмітки для черг у нашій прокуратурі  немає, як і самих черг теж.

Останнє – це висновки. І вони такі. Зрозуміло, що в нашого міського голови Віталія Малецького – небачена істерика. Інакше він би не взявся перевіряти в прокуратурі розмітку для черг. І, вочевидь, цього разу істерика мера небезпідставна, і для нервування є великі причини.  

Прокуратурі повідомлять, що в них - кримінальні правопорушення через недотримання  карантинних вимог, і про це розкажуть в офісі Генерального Прокурора та міській поліції.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0