Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Що потрібно знати при виборі сережок на кожен день

pplus 22 червня 2021 07:50 181 0

Однією з найдавніших видів прикрас можна назвати сережки. Їх популярність не тільки не зменшується, але і зростає. Їх носять щодня і підбирають до різних випадків, певних нарядів. Вибираючи сережки на кожен день, слід враховувати цілий ряд моментів. Як вибрати сережки для повсякденного носіння?

При виборі слід враховувати такі основні параметри:

дизайн,

форма,

розмір,

вид застібки,

стиль.

Сережки для кожного дня повинні бути красивими і підходити до типу зовнішності. Можна вибрати мінімалізм або класичний стиль. Ці стилі відрізняються стриманим і лаконічним дизайном. Важливо, щоб вони підкреслювали достоїнства особи і гармоніювали із загальним нарядом. Повсякденні сережки не повинні кидатися в очі й привертати до себе зайву увагу. Тому слід вибирати моделі з мінімальною кількістю вставок, невеликими каменями або зовсім без них. Химерні моделі краще залишити для особливого випадку. Перевагу слід віддати зручним і комфортним симпатичним виробам. Застібка повинна бути зручною і дуже надійною.

Разом з тим дівчатам, які хочуть слідувати модним тенденціям, не варто зупинятися тільки на класиці. Для кожного дня можна підібрати й більш оригінальні прикраси, наприклад асиметричні сережки. При вдало підібраному дизайні вони можуть бути доречні й у діловому стилі. З їх допомогою вдасться підкреслити індивідуальний стиль і показати неординарний підхід до прикрас. Різноманітність дизайну даного виду сережок дає можливість підібрати максимально виграшні моделі. Для кожного дня можуть підійти невеликі за розміром вироби з мало помітною асиметрією. Сильно помітна сережка в одному вусі неминуче приверне увагу до власниці такої прикраси.

У сережках на кожен день важливий вибір матеріалу. Перевагу слід віддати благородним металам. Так як сережки практично весь час будуть у контакті зі шкірою, то важливо, щоб вони не чинили на неї несприятливого впливу. Вони не повинні залишати слідів, викликати алергічні реакції. Тому краще вибрати комплект із золота або срібла. Сережки, виготовлені з цих металів, мають презентабельний вигляд і не завдають шкоди шкірі. Окрему увагу слід приділити застібці. Вона повинна давати можливість швидко і зручно закріпити сережки у вухах, виключаючи травмування шкіри. Сережки на кожен день не повинні бути важкими і викликати будь-які незручності.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 841 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1529 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1530 0