Новини з 1996 року

САВЧЕНКО ПРОТИ ДРОЗДОВОЇ! МАЛЕЦЬКИЙ І КАЛАШНИК - СВІДКИ. Наші вибори, що «Свадьба в Малинівці»

Олександр Курилов 19 жовтня 2015 20:21 1121 0

З десяток молодих людей з плакатами з написами «Драздова+Живаго» перед будівлею ЗОШ №14, де знаходиться окружна виборча комісія, журналісти з телекамерами від корпункту «Лтава» й репортер «Програми плюс», який на повному ходу мчить на засідання виборчкому.

Це сьогодні – сцена з кіно в окружній виборчій комісії, в яку автор влетів на повній швидкості бо поспішав.

Однак побачив таке, що й зупинився, -  у присутності репортерів і під телекамери кандидат Олег Савченко подавав скаргу на такого ж кандидата, тобто кандидатку Ірину Дроздову.

Останньої не було, а в самій скарзі мова йшла про порушення виборчого законодавства.

Про те, що Савченко "любить" Дроздову й приклеївся до неї так, нібито за це йому пообіцяли мільйон гривень готівкою, репортер знав і раніше.

Однак щоб усі кременчуцькі репортери приклеїлися до самого пана Савченка, якого теж приклеїли, як на автора, це вже просто неподобство.

Далі вже від себе – що особисто відчув від цієї картини.

Загалом такі картини в нашому житті – не рідкість. Усі апаратні наради й засідання міськвиконкому останнім часом у мерії перетворилися на цирк з одним актором – кандидатом від партії «Патріот», на якого всі мають безплатно дивитися.

Зрозуміло, що перетворити все наше життя й вибори теж на цирк, як на автора, це вже занадто. А те, що занадто, то, за польським прислів’ям, – не здраво.

Далі ж емоції дали про себе знати й репортер «Програми плюс» закликав учасників виборчкому припинити цю виставу з телекамерами й розпочати те, для чого кликали журналістів, – засідання виборчої комісії.

Зрозуміло, що такі заклики призвели до сварки з міськвиконкомівськими  рекламниками пана Савченка,  які записували кременчуцький цирк зі скаргами й для цього їм потрібна була тиша.

Втім з тишею якраз мало що вийшло. Кандидат свою скаргу здав, але телевізійний репортаж з цього, який мають транслювати на «Лтаві», навряд чи вийшов. Надто гучні заклики – припинити балаган - записала відеокамера.

Далі ж – саме засідання комісії, до початку якого представникові «Програми плюс» ледве вдалося закликати членів виборчкому…

Коли буде наступне циркове засідання зі скаргами й телекамерами – його організатори не говорили.

Про що слід додати. Силами чиновників міськвиконкому (Віктор Калашник, Віталій Малецький), у яких пан Савченко виступає технічним кандидатом (тверде переконання автора), їм вдалося спаскудити в багні наші вибори так, що запах буде на переможцеві ще п’ять років.

Однак тут є й інша проблема – вона називається стосунки самих кандидатів. З того, як нерівно дихає в бік Ірини Дроздової технічний кандидат мерії Олег Савченко, є лише один вихід. Залежить він від місця роботи кандидата в мери, яка очолює ПАТ "Кременчукмясо".

Точка зору репортера - якби технічного кандидата Кременчуцького міськвиконкому вдалося загітувати ковбасою, то вибори у нас були б більш-менш нормальними.

А так - суцільний цирк на дроті, від якого вже не смішно, та суцільні потоки бруду з усіх боків. Але це не вибори - це дуже брудні вибори.

    

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 676 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1069 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1014 0