Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Сім’я кременчуцького бійця АТО не отримує соцвиплати з січня. Але у Департаменті впевнені – боргу немає

Артем Кузьменко 18 травня 2021 13:45 472 0

Сьогодні, 18 травня, в Кременчуці пройшло засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, захисту прав ветеранів війни та учасників бойових дій, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Його члени вже встигли показати, що не особливо переймаються, коли приймають деякі рішення, якщо вони не привернули їхню увагу, наприклад участь КТУ у всеукраїнському проєкті.

 

Читайте також: Голосуємо за те, не знаємо за що: у Кременчуцькій мерії під час комісії стався конфуз

 

Наступна проблема, яку порушили на засіданні, стосується захисту прав учасників бойових дій. До депутатки Лариси Гориславець звернулася кременчужанка Світлана Цикилюк, яка доглядає за своїм чоловіком, учасником бойових дій в АТО, який має інвалідність. Світлана попросила депутатку повідомити Департамент соцзахисту про проблему.

Світлані призначили виплати по догляду, а саме - призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на некомерційній основі. Ця компенсація призначена з першого січня, але їй з невідомих причин не надходили кошти. За п’ять місяців накопичилася немала сума, а іншого джерела доходу подружжя не має. Тому депутатка запитала в представниці Департаменту про причину невиплати.

Але їй відповіли, що заборгованість може бути пов’язана з відсутністю планових асигнувань і що фінансуються такі виплати з місцевого бюджету, а офіційні скарги з цього приводу від одержувачів відсутні. До того ж, за наявною в Департаменті інформацією, борги за перші два місяці цього року повністю покрили.

Нарешті поставили конкретне питання: «Чи можемо ми як депутати і ви як структурний підрозділ знайти рішення, щоб ці виплати відбувалися вчасно?» Але представниця Департаменту відповіла, що все залежить від місцевого бюджету. Секретар міської ради Юрій Гриценко зазначив, що допущено помилку, адже така виплата є захищеною, тобто її мають обов’язково профінансувати.

Тож про проблему кременчужанки почули та пообіцяли з нею розібратися. Питання в тому, скільки ще мешканців міста не отримують свої гроші і про це не знає Департамент соціального захисту.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 771 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1455 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1464 0