Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Сім годин у приймальному відділенні на каталці. Як ставляться до хворих у Першій лікарні Кременчука

Валерія Макряшина 16 грудня 2019 11:00 5873 0

Наша недолуга кременчуцька медицина.

Поки наші депутати думали та вирішували питання сесійні, "пиляли" бюджет на наступний 2020 рік, до мера міста Віталія Малецького на прийом намагався потрапити поет-літератор, член Спілки літераторів Кременчука "Славутич" Валерій Голуб, але його зухвало проігнорували.

Чоловіка, який був у повному відчаї, не почули, він не потрапив ні в кабінет Малецького, ні в коридор, де той кабінет розташований. 

А справа, з якою до міського голови прийшов чоловік, була більш ніж серйозною. Про ситуацію, що сталася в лікарні комунальній і в яку не дай Боже комусь у своєму житті потрапити, розповіли на телеканалі "Візит"

 

 

11 грудня 80-річному пенсіонеру стало зле. О 9.44 чоловікові викликали карету швидкої допомоги, яка відвезла його в приймальне відділення лікарні №1, де він пробув до 17 години і лежав би, імовірно, ще довше, якби не реакція товариша-літератора зі спілки "Славутич", який стукав в усі двері посадовців, перебуваючи під зачиненими дверима вічно зайнятого міського голови. 

І достукався. Аж після 17-ї години людину з приймального відділення, після 7 годин перебування на каталці в коридорі,  перевезли у відділення анестезіології. 

Втім час, протягом якого він лежав без уваги лікарів, вплинув на самопочуття дідуся. Вчора, 15 грудня, він помер. 

Наша провальна кременчуцька медицина, наша убога система, де про хворого легко можуть забути лікарі, мовляв, купа справ, де всю відповідальність перекидають з одного на іншого, - це страшно.

Страшно за близьких, страшно за рідних, страшно за наших пенсіонерів, і докори сумління через ненадання їм вчасної допомоги навряд чи відчувають деякі кременчуцькі лікарі. А в результаті маємо повну недовіру до, як там кажуть у мерії, безкоштовної медицини.

Бо якщо забути про пацієнта - це нормально в рамках безкоштовної медицини, то ні, дякуємо, не треба нам такої.

Останнє, про що слід додати, - це про завідуючого приймальним відділенням цієї лікарні, де все це відбулося. Якби ця людина мала совість, вона б попросила головного лікаря Першої лікарні перевести її на іншу посаду після такого випадку. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 774 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1458 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1468 0