Новини з 1996 року

Рок-музиканти старої традиції : для кременчужан виступили Жадан і Собаки

Ксенія Омельченко 07 грудня 2016 11:21 942 0

Ще в жовтні цього року, на сторінці Сергія Жадана, відомого поета, письменника та музиканта, з’явився графік нового Всеукраїнського туру.  Серед 15 міст-щасливчиків був  і Кременчук! Візит письменника, як і планувалося, відбувся шостого грудня у місцевому пабі «Rocker Pub».Незважаючи на щільний графік виступів та велику кількість відвідувань інших соцзакладів, Сергій знайшов час поспілкуватися з усіма бажаючими на відкритій прес-конференції.
Варто зазначити, що сам візит гостро-соціалного ска-панк проекту Жадан і Собаки у Кременчуці відбувався у рамках всеукраїнського #ПСИхотуру.


Навесні цього року, Жадан і Собаки видали четвертий студійний альбом «Пси» - сприйнятий слухачами  і критиками, як  підйом на принципово новий рівень розвитку колективу. Інтенсивна робота над релізом тривала  близько півроку.  Десять пісень, вражаюче різної проблематики, концептуально об’єднані питанням вибору між страхом і любов’ю. І хоча альбом охарактеризували як «Апокаліптично жорсткий та біблійно-безкомпромісний як за змістом, так і за звучанням», музичні критики все ж таки надали йому схвальної оцінки.
Жадан і Собаки вже давно закріпили за собою статус гурту з дуже активною громадською позицією – традиційно їх поїздки включають соціальну (благодійну) складову. Цього разу , кожен концерт ПСИхотуру стане частиною великої акції «Подаруй Саші зустріч з мамою», метою якої є допомогти мамі українського політичного в’язня з Криму – Олександра Кольченка – відвідати його.«Під час виступів та супутніх заходів відбуватиметься збір коштів та різноманітні масові акції підтримки Сашка. Ми вже зібрали понад 10 тис грн, але за нашими підрахунками потрібно приблизно 25 тис. Скажу, що Олександр на даний момент відбуває незаконне ув’язнення у Сибіру з вироком 10 років суворого режиму, і дістатися туди не так легко як здається. Та ми не вважаємо це за проблему, якщо концертних зборів не вистачить, ми своїх грошей додамо»,  – зазначив Сергій.

Подробиці прес-конференції можна знайти на сторінках газети "Програми Плюс" з 8 грудня.Звісно, не встигла завершитись прес-конференція, як всі шалено ринулися на іншу частину міста, власне, на місце проведення  концерту. Жадан з повною віддачею виконав всі найкращі та найновіші пісні гурту.  А публіка не могла втриматися від танців, стрибків та співу на повну! Наче це не концерт відомого літератора, а якась давно знайома всім компанія, що не відділяється від гостей, а навпаки створює з ними шалені та незабутні спогади.

Гості концерту неодноразово кликали  Жадана на біс, а той, хоч і знав, що часу вже бракує, не міг відмовити публіці. Вечір завершився масовими фотосесіями з зіркою, а також автографами на книжках та дисках виконавця.

Більше фото за посиланням: Жадан і Собаки

Теги: ЖаданЖадан і СобакиПСИхотурПСИ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2466 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2929 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3369 0