Новини з 1996 року

Реорганізація стоматполіклінік як початок загибелі кременчуцької медицини? Суд сьогодні. ФОТО

Валерія Макряшина 24 червня 2019 15:22 855 0

Сьогодні, 24 червня, в Автозаводському районному суді Кременчука в режимі відеоконференції відбулося засідання Харківського апеляціонного суду, який розглянув апеляційну скарга кременчужанки й депутата Кременчуцької міської ради - Оксани Піддубної, якою вона просила відмінити рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 18 березня щодо комунальних стоматполіклінік. 

Нагадаємо, саме 18 березня відбувся завершальний розгляд справи за позовом Оксани Піддубної, в якому вона вимагала скасування рішення про реорганізацію, а фактично – знищення місцевих комунальних стоматполіклінікВтім отримала відмову. 

Суд не задовольнив позов О. Піддубної, зважаючи на відсутність у факті реорганізації будь-яких порушень, про що також зазначала сторона відповідача - мерії. 

Сьогодні депутатка надала суду, вже Харківському апеляійному, чергові, на її думку, сильні аргументи. Але не подіяло. Пляшку шампанського відкорковуватимуть сьогодні представники влади. Тост - "За знищення!"

Суд першої інстанції не побачив порушень відносно громадян, перш за все платників податків, і відмовив депутатці у задоволенні її апеляційної скарги, тим самим прирік усіх працездатних мешканців Кременчука звертатися до приватних клінік й це у кращому випадку. 

Бо, як і раніше, у новоствореній суперкрутій клініці немає безоплатного чи навіть дешевшого, ніж у приватних клініках, лікування зубів, особливо для працездатного населення Кременчука. Немає там і достатньої кількості лікарів-стоматологів, бо після знищення двох стоматполіклінік їх просто скоротили. Й дуже шкода, що глобальність даної проблеми розуміють не всі...

 

 

"У даному випадку ми бачимо статистику - начебто в комунальній стоматології обслуговується 185 тисяч 950 громадян і нібито обслуговують мене. Це кількість мешканців, які б мали бути обслуговувані - статистичні дані. В даному випадку для влади ми є статистикою. 

Суд залишив рішення в силі. Якщо суд вважає, що наші права не порушені, то взагалі, які права наші в цій країні? Чи є вони, наші права?" - підсумувала депутатка Оксана Піддубна.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0