Новини з 1996 року

Ремонт чи руйнування кременчуцьких доріг? Мер Віталій Малецький критикує ремонтників. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 08 квітня 2016 09:58 1380 0

Асфальт не кладуть і вкатують, а просто розмазують по ямах.

Міський голова Віталій Малецький проінспектував ремонтні роботи асфальту на дорозі і тротуарах Кременчука. Зокрема, по вулиці Першотравневій меру не сподобалися деяка робота працівників КП "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління".

 

 

“З цих трьох ям ви не зробили належним чином жодної. Тут ходять кременчужани…” - зазначив Віталій Малецький, вказуючи на 2 ями на тротуарі. 

Перед цим міський голова прокритикував і невелику ямку біля бордюра, яку також не доробили. Натомість представник КП ” Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління” відповів, що це завершений ремонт тільки першого шару. Тому мова йшла одразу про три ями.

 

 

Але на фото чітко видно, що асфальтом просто помазали частину ями, її навіть не вирізали як слід, а це говорить, що якщо вже зараз проїде машина, асфальт продовжить руйнуватися.

Воно і не дивно, що Віталія Малецького обурив такий підхід до ремонту дороги. Адже кошти з кишень кременчужан уже виділені і частково освоєні, але незабаром про такий ямковий ремонт можна буде й забути. А це вже обурить мешканців міста.

Напевно, у мера міста Віталія Малецького не вистачило сил пройти всю вулицю Першотравневу, але автомобілісти нашого міста скаржаться на такий ремонт. І тут мова йде вже про інші ділянки тієї ж таки вулиці.

“Ви подивіться тільки, після їхнього так званого ремонту залишилися щілини, а це значить, що пройде дощ, і ці щілини почнуться перетворюватися на ями”, - зазначив автомобіліст Володимир.

Інші водії також незадоволені і говорять, що то тільки для вигляду щось роблять.

“Який ямковий ремонт на перехресті вулиць Пролетарської та Першотравневої? Там постійно повертають фури, тому треба не ями латати, а повністю зробити нову дорогу, принаймні на цьому місці. Інакше все це марнотратство”, - скаржиться водій Валерій.

Експерти стверджують, що технологія ямкового ремонту асфальту буває різною, але ефективність залежить у першу чергу від того, хто саме робить і чи всі виділені кошти йдуть на ремонт.

Залишається тільки сподіватися на те, що майже 2,5 мільйона гривень з кишень кременчужан таки витрачаються не марно, а автомобілістам не прийдеться так швидко ремонтувати свої автомобілі після поновлення ям, які зараз так стрімко ремонтують.

 

 

 

Теги: Ремонт доріг

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0