Новини з 1996 року

Рішон-ле-Ціону пропонують кременчуцьке побратимство. Кременчуку це потрібно

Олександр Курилов 07 травня 2019 15:23 434 0

Кременчук усе-таки стане ближчим до Землі Обітованої – Ізраїлю, а для початку – наблизиться до міста Рішон-ле-Ціон, який на початку 20 сторіччя самі кременчужани й засновували.

Про це повідомляє керівник комунального підприємства «Кременчук-інвест» Андрій Мельник.

«15–19  травня 2019 року до Кременчука прибуде делегація з міста Рішон-ле-Ціон.

Голова делегації – заступник мера міста Максим Бабицький.

Ізраїльські друзі планують ознайомитися з промислово-економічним, освітньо-науковим потенціалом Кременчука, ознайомити партнерів з Кременчука з досвідом свого міста у сфері муніципальної безпеки, провести переговори з кременчуцьким бізнесом. Окремої уваги заслуговує вивчення спільної історії двох міст. 

Як відомо, Рішон-ле-Ціон було засновано вихідцями з Харкова та Кременчука. Кременчужани відіграли помітну роль у створенні, побудові й розвитку ізраїльського міста», - зазначає керівник комунального підприємства на сайті «Кременчук-інвесту».

Натомість на сторінці у ФБ заступника мера Кременчука Ольги Усанової той же Андрій Мельник також додає, що  «Рішон-ле-Ціон - ізраїльське місто-партнер, яке може стати містом-побратимом Кременчука».

Про що слід додати, так це  про очікування. Й за ними в Кременчука й Рішон-ле-Ціона справді багато спільного. Й початок цього – у прізвищах кременчужан, якими названі вулиці Рішон-ле-Ціона.

Звідси й очікування. Побратимство між Кременчуком та цим містом Ізраїля справді буде. Однак чи буде щось інше – сказати неможливо. Офіційні кременчуцькі делегації відвідують Рішон-ле-Ціон з 2013 року, однак на цьому все й завершується.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 782 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 932 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1287 0